Alonzo Hard Fork İçin Sayılı Günler Kala ADA Fiyatı Rekorlara Doymuyor!

Alonzo Hard Fork İçin Sayılı Günler Kala ADA Fiyatı Rekorlara Doymuyor!

CoinMarketCap sıralamasında piyasa değerine bağlı olarak en önemli 3. kripto para yönetimi olan Cardano (ADA), son zamanlarda zirveler ödünç almak etmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Tonit tarihi saatlerde 3 para sınırına inanılmaz bölgesel bir seviyedeki 2,97 para seviyesinde son zamanlarda bir ATH ödünç almak eden ADA, olağanüstü yükselişini ısrar etmeye devam et ettiriyor. ADA fiyatındaki uçmak, Alonzo Hard Fork için destek sayımın başlamış olmasından kaynaklanıyor muhtemelen.

ADA fiyatı son zamanlarda zirvelere dokunmaya bütün hızıyla peşini bırakmamak, sürdürmek. Toparla 1 tam hafta içerisinde %36,73 ata yaygın bilinen altcoin, tonit sabahın erken saatleri saatlerinde ulaştığı 2,97 dolarlık seviyesinden bir sayı konsolide gel moda gazetecilik boyunca 2,87 dolardan peşini bırakmamak, sürdürmek görüyor.

Altcoinin fiyatı geçtiğimiz tam hafta 2,50 para seviyesine ulaşmış yanı sıra kim seviyedeki rekor zirvesinden sonradan yükselişini ısrar etmeye devam et ettirmeyi sürdürmüştü. Fiyattaki kim artışları Cardano ağındaki Alonzo yükseltmesi biçimindeki en önemli yükseltmeye giden yolda bir aralık kuruluş üstü yenileme yanı sıra yükseltme bağlı kalarak ediyor.

ADA fiyatı, ağustos ayının başında 1,36 dolardan başlayarak düşmeye başlamıştı. Bunu söyledikten sonra 3 tam hafta içerisinde ise fiyatını 2 katından fazla artırmış durumda. Kim yükselişin ardındaki en önemli faktör için, projenin platformdaki en istekli güncellemesinin yaklaşması gösteriliyor. Alozo hard forku heyecanı aracılığıyla ADA geçtiğimiz tam hafta %40’ın ileri bir tazminat ödünç almak etti.

Alonzo hard forku için planlanan 12 Eylül tanınmış, Cardano ağına bambaşka bir {soluk} getirecek. Alonzo, ağa dApps yanı sıra DeFi için son zamanlarda bir çağ sağlayacak olan bilge anlaşma entegrasyonu sunacak. Hard fork aynı anda Cardano’nun Ethereum yanı sıra Polkadot’un beğenilerine e karşı savaş etmesini servis konusundaki yüksek vaadini de yerine getirecek. Mantıklı anlaşma entegrasyonu tamamlandıktan sonradan Cardano tuğla zinciri, son zamanlarda bir ana olmayan kurumsal çağının kapılarını açacak.

Mantıklı anlaşma yükseltmesi, ADA fiyatı için London Hard Fork‘un Ethereum fiyatı için yaptığına eşdeğer bir katalizör rolü oynadı. Görünürde bir yükseklik kısıtlama olmaması yanı sıra kripto pazarının çoğunluğunun ancak ATH’lerini düzeltmek tarama etmemesi nedeniyle ADA fiyatı son zamanlarda rekorlar kırabilir.

Alonzo Hard Fork Nedir?

Alonzo Hard Fork, bilge anlaşma işlevselliğinin inanılmaz amaçlanan uygulamasını sağlayacak ola Cardano ağında önemli bir yükseltmedir. Mantıklı sözleşmeler, ileri görüntülendi kendinden emin durum karşılandığı dönem mutlaka çalışmaya başlayan kişisel bilgisayar kodu parçalarıdır. Alonzo güncellemesinin ardından, herhangi bir birey Cardano tuğla zincirinde çok kendi bilge sözleşmelerini oluşturabilecek yanı sıra dağıtabilecek. Aynı şekilde kurumsal ana olmayan uygulamaların da (dApps) önünü açabilecek.

 

*Finansal yatırım tavsiyesi içermez. 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alonzo Hard Fork İçin Sayılı Günler Kala ADA Fiyatı Rekorlara Doymuyor!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply