Alonzo Hard Fork Öncesi Son Testnet 1 Eylül’de! – Hardware Plus

Alonzo Hard Fork Öncesi Son Testnet 1 Eylül’de! – Hardware Plus

Charles Hoskinson’un Baş yönetici’su olduğu tasarım ve ayrıca analiz şirketi olan IOHK (Input Output Hong Kong) Youtube kanalındaki Cardano360 programında Cardano yöneticisi Nigel Hemsley, Cardano ağının amaçlanan acımasız çatallanması Alonzo hard fork öncesi toparla testnetin 1 Eylül tarihinde başlatılacağını söyledi.

(*1*)

Cardano yöneticisi Nigel Hemsley, heyecanla amaçlanan Alonzo hard forkundan eski toparla testnetin 1 Eylül tarihinde başlatılacağını söyledi. Alonzo öncesi toparla testnet için yapılan hazırlıkların toparla aşamasına gelindiğini söyleyen Hemsley, ekip olarak toparla testnet için kesinlikle bir moda çalıştıklarını belirtti.

Hemsley, toparla testnet için aslında başına şeyin kesinlikle göründüğünü söyledi. Tamamen ve ayrıca kötü bütün seçeneklerin masaya yatırıldığını söyleyen Hemsley, Daha önce hiç beklenmeyen sorunların da karşılarına çıkabileceğini söyledi. Testnet için teklifin sanayi günü sunulacağını ve ayrıca bir ağrı çıkmazsa da 1 Eylül tarihinde başlatılacağını söyledi.

Alonzo hard forku aracılığıyla birbirleriyle kullanıcılar,  kripto endüstrisindeki en büyük risk kanıtı tuğla zinciri olan Cardano tuğla zinciri ileri mantıklı kontrat işlemleri yapabilecek. Pek istisnai olarak kripto finansal borsası da aslında Alonzo hard forku için hazırlanma aşamasında. Cardano yöneticisi Hemsley, hard forktan daha önce uygun likiditenin sağlanabilmesi için olabildiğince fazla borsanın hard forka hazırlanması ihtiyacının olduğunu kelimeler etti.

Cardano için Alonzo yükseltmesi, bölgesel zamanda sonuçlanan Londra hard forku boyunca Ethereum tuğla zincirindeki EIP-1559 yükseltmesiyle karşılaştırılıyor. Başına Bir çift geliştirmek de tuğla zinciri ileri stratejik değişiklikler vaad ediyor. Aynı anda da başına Bir çift kripto finansal biriminin fiyatının da yükselmesini sağlıyor. EIP-1559, dağıtım kaynağından bir tane daha benzin ücretlerini yakarak Ether’i deflasyonist bir hale getirirken, Alonzo yükseltmesi de Cardano’yu dApps için bir kuruluş haline getiren istisnai olarak amaçlanan mantıklı aranjman işlevselliğini birleştirmek edecek.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alonzo Hard Fork Öncesi Son Testnet 1 Eylül’de! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply