Alphabet 2. Çeyrek gelirlerini açıkladı!

Alphabet 2. Çeyrek gelirlerini açıkladı!

Google Herhangi bir kişi vasıtasıyla sıradışı bir tedarikçi olarak biliniyor bunu söyledikten sonra haberin içerisindeki görselden de inceleyebileceğiniz stil Google ve ayrıca çeşitli tedarikçi Alphabet’in simge durumuna küçült şirketleri konumunda. Türünün tek örneği girişim kolları ve ayrıca hizmetler sağlayan ve ayrıca birçoğunun adını daha erken duyduğumuz bütün kim şirketler Alphabet çatısı aşağıda toplanıyor. Ilerleme devi tedarikçi bu gece 2. dördüncü raporlarını açıkladı ve ayrıca geçtiğimiz yılın özdeş dönemine kıyasla %2 düşüşe kurucu.

İlginizi çekebilir: Apple, taze iPhone serisinin farklı tam hafta erteleneceğini doğruladı!

Alphabet 2. Çeyrek gelirlerini açıkladı!

Ancak sürmekte olan yaygın nedeniyle yılın an çeyreği çoğunluğu toplum için olduğu iyilik yenilik şirketleri sağa pek mükemmel geçmedi. Google da entegre aslında olmak üzere çeşitli şirkete kurucu olan Alphabet için salgının etkileri bütçe anlamda görüldü. ABD’de oyalanmak eden davalar kapsamında 5 kol saati anahtar kelime veren tedarikçi Baş yönetici’su Sundar Pichai 2. Çeyrek raporu aracılığıyla hep birlikte şunları söyledi: “Kim tahmin edilemez zamanlarda insanlara, işletmelere ve ayrıca topluluklara ipuçları etmeye çalışıyoruz.”

Alphabet’in 2020 yılının 2. dördüncü gelirleri geçtiğimiz yılın özdeş dönemine bağlı olarak %2 geri çevir gösterdi. Hizmet sağlayıcı 38.9 milyar para ödünç almak ederken 6.96 miyar para net maaş açıkladı. Kim sırada Apple bu gece 3 aylık gelirinin geçtiğimiz yıla bağlı olarak %11 artışla 59.7 milyar para olduğunu açıkladı. Son derece sonuçlandırmak zamanlardaki pazarlama boykotuna bile Facebook tarafında da pazarlama gelirlerinde %10 geliştirme gördü.

Şirketin açıklamasında Pichai gelirlerindeki düşüşün dramatik salgının yarattığı bütçe çevre olduğunu bunu söyledikten sonra kim durumun kademeli olarak normale dönmeye başladığını belirtti. Geçtiğimiz çeyrekte şirketin pazarlama gelirinin mart ayında kapsamlı bir başarılı vuruş aldığına şahit olmuştuk. Fakat Google ancak Cloud ürünleri üzerinden sözde gelirleri ödünç almak etmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Hizmet sağlayıcı Baş yönetici’su Pichai “Müşteriler Google Cloud’u koşu verimliliğini arttırarak maliyetlerini kaybetmek ya da çevrimiçi iyileştirme aracılığıyla hep birlikte yenilikler ulaşmak için istiyorum ediyorlar.” dedi. Geniş kapsamlı nedeniyle çeşitli kişinin evden çalışmaya peşini bırakmamak, sürdürmek olması da Google’ın bulut hizmetlerinin kullanımının artışını sağlayan bir etken oldu.

Sonuçta Pichai reklamcılık ve ayrıca Cloud gelirlerinin geçmiş YouTube, Google Play ve ayrıca YouTube premium popüler müzik iyilik alanların da çok mükemmel verimlilik gösterdiğine odak yaptı. Rutin ve ayrıca organizasyon indirmelerinin geçtiğimiz yıla bağlı olarak %35 arttığını belirtti.  Geniş kapsamlı döneminde insanların telefon kullanımlarının arttığını ve ayrıca kahkaha için YouTube’un çok istiyorum edildiğini söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet 2. Çeyrek gelirlerini açıkladı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply