Alphabet Dev Sağlık Araştırması İçin 10.000 Gönüllü Arıyor

Alphabet Dev Sağlık Araştırması İçin 10.000 Gönüllü Arıyor

Alphabet’in Google bölümü aslında yeterlilik satıyor ve ayrıca Verily firması Sağlık bilgileriniz için kapınızı çaldığında bunu aklınızdan çıkarmayın.

Alphabet’in Sağlık ve ayrıca ilaç girişimi olan Verily’nin Project Baseline servisi için yaklaşık Gmail veya Google Docs diyebiliriz. Google görece mükemmel bir Cevap veriyor bunu söyledikten sonra bunu sizin bilgilerinizi toplayarak veya birlikte çalışmak alışkanlıklarını gözlemleyerek yapıyor.

2014 yılında Verily ancak bir Google X bölümüyken Baseline Project’i duyurmuştu. Duke ve ayrıca Stanford Üniversitesi aracılığıyla beraber çalışmaya başladı. Sınıflandırma olağan bir insanın sadece nasıl gözüktüğü üzerine 200 ünlü kişi bir soruşturma başlatmıştı hemen şimdi kim sayıyı 10.000’e kaldırma niyetinde. 2014 yılından verilen çalışmada araştırmacıları ırk çalışmalar, kan akışı, medikal görüntüleme de kombine aslında olmak üzere katılımcıların bazı bilgilerini topluyor.

Toplanan bazı bilgilerin orta çevresel faktörler, Study Watch isimli cihazdan itibaren veriler ve ayrıca katılımcıların anketlere verdikleri cevaplar tesis alıyor. Çalışma San Francisco Bay Area’da ve ayrıca North Carolina’da başladı. Araştırmacılar kim lokasyonlara çeşit katmak istiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet Dev Sağlık Araştırması İçin 10.000 Gönüllü Arıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply