Alphabet Şirketler Topluluğu İlginç Yeni Bir Akıllı Saat Geliştirdi

Alphabet Şirketler Topluluğu İlginç Yeni Bir Akıllı Saat Geliştirdi

Geçtiğimiz yıllarda Google’ı da barındıran bir şirketler topluluğu olarak kurulan Alphabet’in sağlık ve zindelik bölümü heyecan verici ve ayrıca özel bir bilge kol saati tanıttı.

Çoğunlukla Alphabet, Google’ın kurucusu Larry Page’in geçtiğimiz yıllarda bir blog yazısıyla duyurduğu, daha daha sonra ise Baş yönetici’luğunu üstendiği şirketler topluluğudur. Barındırdığı 8 departmandan bir kişi olan Verily Life Sciences son zamanlarda bir bilge kol saati duyurdu. Fakat kim saati satın alamayacaksınız beri kim kol saati, ofis dönüşüm amacından ziyade varlık tedavi araştırmaları için kullanılacak.

Study Watch adı gerçeği nedeniyle kol saati, sıkı kol saati ve ayrıca tanınmış gösteren temel bir e-mürekkep ekranına yaratıcı. Şu anda bir müşteri ürünü olarak tasarlanmayan kol saati pasif olarak klinik araştırmalar için kişinin sağlık ve zindelik verilerini kaydediyor. Saat, merkez şans hızı, elektrokardiyografi (EKG) ve ayrıca hareketsizlik iyilik çeşitli veriyi ölçümleyebilen inanılmaz sayıda fizyolojik ve ayrıca çevresel sensöre yaratıcı.

Bir blog yazısıyla tanıtılan cihazın üretimindeki hayati amaçlardan bir kişi de göze batmayan biyosensörlü son zamanlarda yöntemler (PL) yaratmakmış. Bulut depolamayla katip cihazın çok kendi depolamak alanı da bulunmakta bu nedenle tekrar tekrar senkronize etme problemini ortadan kaldırılmış. Benzer şekilde ekranı tekrar tekrar belirgin olan üreticisi bir haftaya {kadar} elektrik pili ömrü sunmakta.

Sonuçta sağlık ve zindelik verisi tekrar tekrar gözlemlemek edilmesi gereken hastalar için böyle sadece ve ayrıca göze keyifli itibaren cihazların üretilmesi bütün dürüstlüğümle büyük bir yer değiştirme. Verilen çeşitli diğer araçlar, insanlara tekrar tekrar hastalıklarını hatırlatmakta ve ayrıca çeşitli diğer insanlarında rahatsız bakışlarına maruz bırakabiliyor. Kim iyilik problemlerden kaldır için birebir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet Şirketler Topluluğu İlginç Yeni Bir Akıllı Saat Geliştirdi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply