Alphabet YouTube gelirlerini açıkladı! – Hardware Plus

Alphabet YouTube gelirlerini açıkladı! – Hardware Plus

Alphabet YouTube gelirlerini açıkladı! 2006 yılında YouTube‘u satın banliyö bölgesi Alphabet aslen defa ödünç almak ettiği gelirleri açıkladı.

Alphabet YouTube’u 2006 yılında 1.7 milyar dolara satın almıştı. Geçmek yıllar sırasında popüler çevrimiçi video sistem çevrimiçi tüketimin merkezine oturdu. Görünüşe göre Google‘ın kambur ettiğinden sihirbaz fazla popülerleşen platformun gelirleri bugüne {kadar} Daha önce hiç açıklanmamıştı.

Bu gece itibariyle ise Alphabet 2019 yılının aslen çeyreğinde YouTube’un ne {kadar} kazanç ödünç almak ettiğini açıkladı. Yayınlanan rapora bağlı olarak, 2019 yılı Ekim ve ayrıca Dizi ayları ile çevrili Google Youtube’dan 4.7 milyar para kazanç ödünç almak etmiş. Bütün yılın gelirlerine baktığımızda ise ödünç almak edilen kazanç 15.1 milyar dolara ulaşıyor. Kim rakam Google’ın bütün gelirlerinin %10‘unu oluşturuyor.


İlginizi çekebilir: YouTube 2019 için en inanılmaz izlenen oyunlar listesini yayınladı!


Peki Alphabet YouTube gelirlerini ilgili raporu sebep hemen şimdi yayınladı? Rapora bağlı olarak 2019 yılının çeyrek çeyreği, 2015‘ten kim yana şirketin en önemli ölçüde dönemi oldu. Firmanın kim önemli ölçüde gidişatı YouTube’un ilerleme verileri aracılığıyla maskelemek istediğini kambur ediyoruz. Fakat dedikodu sonrasında Alphabet hisseleri %3 gerçekten değer kaybına uğradı. Firmanın ileriki dönemler için planının YouTube ve ayrıca Google Cloud servislerini büyütmek olduğu düşünülüyor.

Tabii ki Alphabet finansal bir zahmet yaşamıyor. Fakat yatırımcıların ilerleme beklentilerini karşılamakta hayal kırıklığı çekiyor. Raporun tamamına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet YouTube gelirlerini açıkladı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply