Alphabet’in CEO’su Eric Schmidt, Essential Hakkında Açıklama Yaptı

Alphabet’in CEO’su Eric Schmidt, Essential Hakkında Açıklama Yaptı

Alphabet’in Baş yönetici’su Eric Schmidt kim tam hafta başında son zamanlarda telefonunu açıklayan Andy Rubin’in Essential sürüm aracılığıyla stresli büyük bir deneyim verdi.

Alphabet’in Baş yönetici’su Essential’ın Android koşu sistemine yaratıcı olacağını açıkladı. Android’in dağ isimlerinden birisi olan Andy Rubin bir mantıklı telefon şirketi kurmuş ve ayrıca adını Essential koymuştu.

Rubin kim tam hafta başında kişiye özel Twitter adresinden Essentail’ın aslen telefonunu paylaştı. Telefona dair pek bir netleştirmek belli olmasa da internette önemli bir sürpriz uyandırdı. Bu akşam ise Eric Schimdt kişiye özel Twitter hesabından kısaca vay verici son zamanlarda Android cihazların piyasaya çıkacağını ve ayrıca bunlardan birisinin de Essential’ın olacağını duyurdu.

Schmidt’in kim açıklaması esasen şaşırtıcı bir şekilde önemli bir şok kesinlikle değil. Android’in kurucusu olan bir ismin kişiye özel telefonunuda benzersiz bir koşu sistemi kullanacak olması şu anda beklenmiyordu bunu söyledikten sonra Schimdt’in kim açıklamasıyla beraber resmileşmiş oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Alphabet’in CEO’su Eric Schmidt, Essential Hakkında Açıklama Yaptı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply