Alphabet’in Sürücüsüz Araç Firması Waymo, Uber’e Dava Açıyor

Alphabet’in Sürücüsüz Araç Firması Waymo, Uber’e Dava Açıyor

Alphabet çatısı aşağıda sürücüsüz motorlu taşıt teknolojileri geliştiren Waymo, Uber’i yanı sıra Otto’yu şaşırtıcı bir şekilde büyük ölçüde suçlamalarla mahkemeye veriyor.

Google’ın sürücüsüz motorlu taşıt bölümü bir zaman çerçevesi daha önce Alphabet aşağıda bir tedarikçi halini almıştı. Waymo, Uber’i yanı sıra şirketin sürücüsüz Oto bölümü Otto’yu sürücüsüz motorlu taşıt teknolojisinde şaşırtıcı bir şekilde devasa bir öneme yaratıcı teknolojiyi çalmakla suçluyor.

California Hükümet Mahkemesindeaçılan davada Waymo, Google’dan Otto’ya başarıyla geçti Anthony Levandowski isimli mühendisin giderken 14.000 uzun gizliliğe yaratıcı dosyayı yakın götürdüğünü şarj etmek etti. Anthomy Levandowski zaten Uber’de en uygun düzey yöneticilik yapıyor. Kim dosyaların ortasında muazzam baskılı devre kartlarının çizimleri yanı sıra radar aracılığıyla LiDAR teknolojisi yaklaşık kapsamlı bilgiler merkez alıyor. Levandowski hariç zaten Uber yanı sıra Otto’da personel bir kaç yaşlı Waymo çalışanının da yeterlilik sızdırdığı dosya takımı dosyalarında merkez alıyor.

Otto yanı sıra Uber zaten Waymo’nun bilgilerini aracılığıyla LiDAR sistemleri geliştiriyor muhtemelen. Eğer kim oluşum doğrulanırsa Otto yanı sıra Uber’in başı şaşırtıcı bir şekilde ağrıyacak iyilik duruyor. Waymo mahkemeden Otto yanı sıra Uber’in sürücüsüz motorlu taşıt teknolojisi geliştirmeyi durdurmalarını yanı sıra çalınan bilgileri destek

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet’in Sürücüsüz Araç Firması Waymo, Uber’e Dava Açıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply