Alphabet’ten Waymo ve GM’den Cruise, California DMV Onayını Aldı – Hardware Plus

Alphabet’ten Waymo ve GM’den Cruise, California DMV Onayını Aldı – Hardware Plus

California Motorlu Yollar Departmanı, perşembe günü GM destekli Cruise ve Alphabet’ten Waymo için otonom Oto bölüm izinlerini onayladı. Kim izinler, şirketlerin pozitif alanlarda çok sayıda düzenleyici seç halka sunulan demokratik hizmetler için kazanç gereklilik etmelerine ve maaş almalarına olanak tanır.

California DMV’ye bağlı olarak şirketlerin ancak Kaliforniya Büyükşehir Hizmetleri Komisyonu’ndan belirgin hale getirmek alması gerekiyor. Bunu söyledikten sonra kim, şirketlerin bir değerlendirme eğitim kursu hariç halka çözüm sunmaya bir hareket daha derin oldukları anlamına olay.

Başına 2 tedarikçi de California’daki otonom Oto filolarını değerlendirme araçlarında yolculara tamamen ücretsiz sürücüsüz yolculuklara için mümkün kılmak veren izinlerle değerlendirme ediyor.

Taze izin kapsamında, Cruise araçları San Francisco’nun pozitif bölgelerindeki halka fark edilir yollarda 22.00 saatleri orta çalışabilir. Departman, küçük yağış ya da küçük pus de dâhil aslında olmak üzere sabahın erken saatleri 6’da, saatte 30 mili geçemeyeceğini söyledi. Waymo, filosunu San Francisco ve San Mateo ilçelerinin bazı bölgelerinde, yağış ya da küçük pus de dâhil aslında olmak üzere 65 mil / izle hızın aşağıda çalıştırabilir.

Otonom araçları ticarileştirmek, çeşitli uzun yıllar geçmişte varsayım edilenden son derece daha akıllara durgunluk veren oldu. Bunu söyledikten sonra Waymo ve Cruise, önde gidenlerden ikisi olarak saygı ediliyor.

olabilir ayında hem Waymo hem de Cruise, yolculuklar ve sevkiyat için kazanç almaya yürütmek için için mümkün kılmak başvurusunda mevcut. Reuters, Cruise’un gözetim sürücüsü olmaması için başvurduğunu, Waymo’nun ise gözetim sürücüsü olması için başvurduğunu bildirdi.

Haziran ayında Cruise, California’daki değerlendirme araçlarında yolculara sürücüsüz yolculuklar sunmasına için mümkün kılmak veren bir için mümkün kılmak aldı. Waymo, başarıyla geçti ay “Saygın Tarama Kullanıcısı” adlı bir yazılım ile bazı San Francisco sakinlerine sürücüsüz araç sınav açtı.

2016 yılında Cruise’u satın aldığından bunu göz önünde bulundurarak GM, Honda Elektrik motoru, SoftBank Vision Fund ve daha derin zamanda Walmart ve Microsoft seç yatırımcıları bünyesine kattı.

“California DMV’den tonit alınan belirgin hale getirmek, Cruise’u eyalette sürücüsüz bir bölüm izni yerleşim bölgesi başlangıçta otonom seyir toplam tedarikçi yapıyor. Harika bir şekilde elektrikli, çok kendi kendini süren ve paylaşımlı Oto filomuzla şehirlerde ulaşımı daha güvenli ve emniyetli, daha yakın ve daha avantajlı maliyetli hale getirme misyonumuzu gerçekleştirmeye bir hareket daha yaklaştırıyor” dedi.

Çeşit 2020’de Nuro, perakende ortaklarıyla endüstriyel teslimatlar yönetici izni yerleşim bölgesi başlangıçta otonom Oto geliştiricisi oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alphabet’ten Waymo ve GM’den Cruise, California DMV Onayını Aldı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply