Alt Seviye Telefonlar İçin Oreo Geliyor: Android Oreo Go Edition! – Hardware Plus

Alt Seviye Telefonlar İçin Oreo Olay: Android Oreo Go Edition! – Hardware Plus

Android ekosisteminin azaltmak ölçüde ve ayrıca son derece gerçekçi telefonlarına özelleştirilmiş geliştirilen Android Go için Oreo sürümünü de duyurdu.

Günümüzün en muazzam 2 cep telefonu çalışma sistemi olan iOS ve ayrıca Android, milyonlarca cihazda kullanılmaya işlem. Android tarafında kim şekil önemli ölçüde oranda uzun iken çeşitli organizasyon taze sürümlerini özellikle en uygun seviyeye ve ayrıca bazı markalar ise ortasında seviyeye sunuyor. Bunun bilinçli olan Google, son zamanlarda gerçekçi telefonlar için Android One projesini canlı geçirmişti.

 

Ülkemizde de General Mobile seç bir örneği olan kim ekosisteme geçtiğimiz aylarda Android Go adında kim yolculuk de son derece gerçekçi azaltmak ölçüde telefonlara yönelik bir soruşturma yaptığı duyurulmasının ardından Google, Android Go cihazlarına Oreo güncellemesi sunacağını da açıkladı.

Bilindik Oreo’dan türünün tek örneği olarak daha sadece bir Android Oreo deneyimi sunacak olan kim tasarım Android Oreo (Go Edition) adını alıyor. 512 MB aracılığıyla 1 GB bellek arasındaki değere kurucu telefonlara özelleştirilmiş kesinlikle olacak kim Oreo deneyimi, Google, Google Ortak, Google Haritalar ve ayrıca Gmail uygulamalarını yerleşik olarak kurucu olacakken doğal Android deneyimini sunacak.

Zaten başlangıçta Bölüm olarak azaltmak ölçüde telefonların yok sattığı Hindistan’da devreye girecek olan kim girişim, ilerleyen günlerde Uluslararası olarak yayılacaktır. Android 8.1 ilse muazzam ihtimalle yarın yayımlanmış kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alt Seviye Telefonlar İçin Oreo Geliyor: Android Oreo Go Edition! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply