Altcoinler 2017’den bugüne en iyi haftasını yaşıyor – Hardware Plus

Altcoinler 2017’den bugüne en iyi haftasını yaşıyor – Hardware Plus

Bitcoin en sonuçlandırmak 40.000 dolara yükselerek an daha rekor tazeledi. BTC’nin yükselişi aracılığıyla hep birlikte altcoinler de yeşile büründü yanı sıra uzmanlara bağlı olarak kim yeşillik yüksek vadede de sürebilir.

Kripto para yönetimi birimlerine olan gereksinim başına zamankinden hatta daha fazla arttı, büyük olasılıkla de sayısız tüccarın evde kalmaya zorlanması gerçeği kim durumu körükledi. Erişilebilir koronavirüs salgınıyla hep birlikte yerel yanı sıra topluluk yatırımcılar kripto para yönetimi birimlerine ilgilerini düzeltmek kazandılar. Kripto tüccarı Lark Davis kim konuda açıklama yaptı yanı sıra şunları söyledi:

“Kim pazar yeri sanal olarak delicesine yükseliyor, şaşırtıcı bir şekilde daha yükseğe çıkacağız. 40.000 $ #bitcoin için en uzun su işareti kesinlikle değil, #altcoins çıldıracak.”

Polkadot (DOT) yanı sıra Stellar Lumens (XLM) ateş etmek trendinde zirve sıralarda olan altcoinler. Uzmanlar, dahasının da olmasını hamile.

İlginizi çekebilir: Ethereum yanı sıra Polkadot son zamanlarda on yıl yukarı koşusuna öncülük ediyor

Polkadot (DOT)

Polkadot’un (DOT) fiyatı ata trend çizgisini kırdı yanı sıra hemen şimdi bazı yatay alışkanlıklar yaşaması bekleniyor. Maliyet mavi trend çizgisinin ileri kaldığı sürece Polkadot’un bir kez daha yükselmesi bekleniyor. Aslında 9,36 para civarında devam ediyor görüyor yanı sıra geçmek tam hafta % 4,62 arttı.

Stellar Lumens (XLM)

XLM için, fiyatının zaten kanalda sonuçlandırmak dalgalanmasının ardından devam ediyor gördüğünü söyleyebiliriz. Yatırımcılar alım satım fırsatları arayabilir ya da çıkış kırılmasına uyarı edebilir. 0.25 alanını tutması yanı sıra fiyata şiddetli güçlendirmek vermesi bekleniyor. XLM, 0,34 dayanıklılık seviyesini kırmayı başarırsa görünüşe göre daha uzun yükselecek.

*Harcama tavsiyesi içermez, varlıklar yapma düşüncesinde olanlar piyasayı bilinçli incelemeli yanı sıra ona bağlı olarak teknik etmelidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Altcoinler 2017’den bugüne en iyi haftasını yaşıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply