Altın gövdeli PS5, fiyatıyla dudak uçuklatıyor! – Hardware Plus

Altın gövdeli PS5, fiyatıyla dudak uçuklatıyor! – Hardware Plus

Altın, çeşitli diğer bazı mücevherler yanı sıra kaliteli deri yapımı malzemeler yoluyla aksesuar üretimi yapan Caviar adlı Rus firmanın toparla ürünü, {altın} gövdeli PS5 oldu. Kim organizasyon, PS5 için “Golden Rock” adlı kişiselleştirilmiş bir muadili ortaya koydu. Görüntülerden de görüldüğü üzere kim kişiselleştirilmiş yaratma PlayStation 5’in bünyesinde bolca {altın} bulunuyor. Kim altınların 18-karat oldukları yanı sıra toplamda 20 KG geldikleri de belirtiliyor.


İlginizi çekebilir: PlayStation 5, oyunların PS4 versiyonları oynanırken işaretçi yapacak!


Caviar Golden Rock’ın, {altın} cevherinin geometrisinden esinlenerek belirtildi bir fiziksel beden tasarımına yaratıcı olduğu da görülüyor. Kim kişiselleştirilmiş PS5’in gövdesindeki kim {altın} kaplamanın 8 katmanlı olduğu seç netleştirmek bir bilgiyi de paylaşmış olalım. Bunlara ek olarak yine görüntülerden de görülebildiği üzere, kim cihazın gövdesindeki {altın} kaplamalı sektör, 3 boyutlu bir moda trendi zanaat. Bu nedenle gövdede kuruluş banliyö bölgesi girinti yanı sıra çıkıntılar birer bir bakış yanılması kesinlikle değil, harika bir şekilde dürüst gerçek.

Caviar firması, PS5’in gövdesi ileri yaptığı kim kişiselleştirilmiş çalışmayı, yine kişiselleştirilmiş olarak hazırladığı bir çift DualSense kontrolcü aracılığıyla taçlandırmış. Kim kontrolcülerin de asgari PS5 Golden Rock {kadar} lüks yanı sıra kişiselleştirilmiş göründüğü kesinlikle. Beri yönet kısımlarında timsah derisine kuruluş verilmiş. Arasında kısımda ise yine PS5 Golden Rock’ın gövdesinde olduğu seç 3 boyutlu {altın} yüzey kuruluş alıyor. Kim kısımda firmanın ismine de kuruluş verilmiş.

Kim kişiselleştirilmiş {altın} gövdeli PS5 ne kadara mal gidiyor?

Görüntüsünden geniş aralık fışkıran kim kişiselleştirilmiş yaratma PS5’in fiyatı ise ancak açıklanmadı. Fakat 18 karat altının kg fiyatının ABD’de 45.000$ civarında olduğu biliniyor. Buradan ayrılmak çıkılarak bir çöz yapıldığı yaş kim konsolun fiyatının 900.000$ seç astronomik bir ücret olacağı düşünülüyor. Yönetmek kur dönüşümü yaparak Türk Lirası aracılığıyla düşündüğümüz yaş ise kim fiyatın 6.65 bin TL seç, bizler için daha da çok bir ücret olduğunu görüyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Altın gövdeli PS5, fiyatıyla dudak uçuklatıyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply