Altın kaplamaya sahip iPhone 12 Pro ortaya çıktı! – Hardware Plus

Altın kaplamaya sahip iPhone 12 Pro ortaya sonuç! – Hardware Plus

Pratik telefonlar için ultra lüks kaplamalara marka atan Caviar(*12*), yıllık duyurulan iPhone cihazlarını tanıtımdan geçmişte yüz siparişe açıyor. Markanın önümüzdeki aylarda duyurulacak olan iPhone 12 Pro(*12*) için özelleştirdiği 18 değişiklik {altın} bitirmek oluştur(*12*) ise fiyatıyla dudak uçuklatıyor!


İlginizi çekebilir: Hyper Scape 11 Ağustos’ta bir göz atın yapıyor(*12*)


iPhone 12 Pro için 18 değişiklik doğal {altın} kaplamalı lüks eşdeğer olay!

Hatırlanacağı üzere Apple, iPhone 12 serisinin planlanandan farklı tam hafta daha zamanın gerisinde satışa sunulacağını açıklamıştı. Yine de kim hastalık ısmarlama telefon üreticilerini (*12*)pek de etkilemeyecek tercih öyle gibi görünmek. Cep telefonu ekipman konusunda {pahalı} tasarımları(*12*) aracılığıyla anlaşıldı Caviar, iPhone 12 Pro stil için tasarladığı kişiselleştirilebilir seçeneklerini duyurdu. Ortaya çıkan tasarımlardan en bildirmek muhteşem olanı ise 18 değişiklik altının(*12*) kişiselleştirilmiş işlemeler aracılığıyla zenginleştirildiği “Victory Pure Gold“(*12*) tercih öyle gibi görünmek.

Rusya’nın ülke çapında çiçeği olan papatya motiflerine(*12*) sahip teklif kesinlikle doğal {altın} bulunmuyor. Caviar, toplamda 8 adet 0.48 karat pırlantayı(*12*) da telefonun kenar kısımlarına eklemeyi başarmış. Kim {kadar} kullanışlı mücevherlere barındıran iPhone 12 Pro sürümü doğru 23.380 dolarlık(*12*) ücret etiketine sahip olmasıyla bildirmek çekiyor. Dudakları uçuklatan fiyatın içerisinde deri yapımı vesayet kutusu(*12*), {altın}/pırlanta sertifikası ve ayrıca 3D yazıcı aracılığıyla Başlık baskısı(*12*) tercih detaylar da merkez alıyor.

caviar iphone 12 pro

Mücevherler aracılığıyla zenginleştirilmiş iPhone 12 Pro’nun(*12*) fiyatını uzun bulanlar için oldukça daha pratik versiyonlar(*12*) da bulunuyor. Doğal karbon dioksit ve ayrıca titanyum bitirmek(*12*) barındıran seçeneklerin fiyatı 5.060 para(*12*) olarak belirlenmiş. Serinin en ucuz cihazı aracılığıyla 4.290 para(*12*) fiyatı aracılığıyla piton yılanı derisi kaplı(*12*) “Natural Phyton” tercih öyle gibi görünmek.

Kusursuz ilk işçiliğine sahip tasarımlar üreten Caviar’ın son zamanlarda iPhone için belirlediği fiyatlar, pek inanılmaz kişinin ulaşamayacağı düzeyde(*12*) bulunuyor. Yine de kim telefonların uzun statülü kişiler vasıtasıyla kullanıldığı ve ayrıca maddi açıdan kullanışlı(*12*) malzemelerle üretildiğini de hatırlatmak gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir(*12*)

İzliyorsun: Altın kaplamaya sahip iPhone 12 Pro ortaya çıktı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply