Altın mı Bitcoin mi? – Hardware Plus – classicultimaterock – Hardware Plus

Altın mı Bitcoin mi? – Hardware Plus – classicultimaterock – Hardware Plus

Kripto finansal piyasasında olabilir ayını ortalarında başlayan gerçekten değer kayıpları piyasadan bin dolarları siliyor. Sanal {altın} olarak anlaşıldı Bitcoin, tamamen 10 tarih içerisinde tahmin edilen olarak %50 gerçekten değer kaybetti. 64.000 para seviyesini geçip zirveye oturmasının ardından çöküşe başarıyla geçti BTC fiyatı Haberler boyunca 33.934 dolardan peşini bırakmamak, sürdürmek görüyor.

İkinci en muazzam kripto finansal olan Ethereum’un durumu da pek benzersiz kesinlikle değil. Derhal bir tırmandırmak aracılığıyla 4.000 doları kırıp başarıyla geçti Ethereum, yaşanan başarısızlık aracılığıyla beraber 2.000 para seviyesinin de altına kulübe. Tamamen 10 tarih içerisinde kripto finansal piyasasından bin dolarlar silindi. 1,2 trilyon dolarlık piyasa değerine kurucu olan Bitcoin’in şu anki piyasa değeri 626 milyar para. Bütün kim gelişmeler düzeltmek bir tartışmanın fitilini ateşledi: Altın mı Bitcoin mi?

Aslında altının kapsamlı piyasa değerinin 11,9 trilyon para olduğu biliniyor. Bitcoin ise tarihinde en uzun 1,2 trilyon dolara {kadar} ulaşmış durumda. Bitcoin fiyatının şu en kısa sürede bulunduğu seviyeden son derece uzaklaşıp, çeşitli meydan okuma birçok bin dolara {kadar} çıkmasını hamile analistler sahip olmak. Böyle bir durumda BTC piyasa değeri altını geçebilir.

Çeşitli diğer taraftan ise Barrick Gold Baş yönetici’su Mark Bristow, Bitcoin veya her türlü bir tane daha bir kripto paranın değerinin kesinlikle asla altını geçemeyeceğini söylüyor. Barrick Gold, 13 ülkedeki çalışma sahası aracılığıyla {altın} ve ayrıca bakır üreten bir madencilik kuruluşu. Bristow, kripto varlıkların altından daha olağanüstü olma ihtimallerini reddediyor. Baş yönetici, CNBC’ye verdiği bir röportajda Bitcoin’in çevrimiçi {altın} olarak görüldüğünü fakat Bitcoin’in altına bağlı olarak daha detaylı bir finansal yatırım aracı olmadığını belirtiyor. Kripto finansal piyasasındaki dengesizliğin, kim alandaki değeri daha da düşürmeye oyalanmak ettiğini söylüyor. Bristow, {altın} seç yardımcı metallerin geleceklerini sağlamlaştırmak için hatta daha fazla çalışılması gerektiğini düşünüyor.

Bristow aynı şekilde kripto paraların miktarlarının arttırılabileceğini fakat aşağıda böyle bir durumun uygulanabilir olmadığını söylüyor. Bunu söyledikten sonra kim varsayım düzgün etkili bir şekilde kesinlikle değil. Bitcoin ve ayrıca çeşitli diğer pek şaşırtıcı bir şekilde projenin vaktinden önce belirlenmiş limitleri bulunuyor ve ayrıca başına bir çaba başlatıldıkları sistemlerin aslen kurallarına bağlı olarak yer değiştirme ediyor. Aynı zamanda doğadaki kapsamlı {altın} miktarının görüş edilmesi de basit kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Altın mı Bitcoin mi? – Hardware Plus – classicultimaterock – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply