Altın Örümcek’leri Turkcell topladı – Hardware Plus

Altın Örümcek’leri Turkcell topladı – Hardware Plus

4 Eylül Perşembe gecesi gerçekleştirilen 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Turkcell izlenim vurdu. Turkcell.com.tr gecenin devasa ödülü olan En İyi Web Internet sitesi ödülüne layık görülürken blog.turkcell.com.tr de yılın En İyi Blogu oldu. Turkcell, Altın Örümcek’te tamamlandı 6 kategoride birincilik elde etmek ederek yılın bonus teklifi rekortmeni oldu. Konuyla gergin yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Altın Örümcek’leri Turkcell topladı

Turkcell, 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde En İyi Web Internet sitesi de dâhil 6 dalda birincilik ödülünün mal sahibi oldu. Gecenin devasa ödülünü hinterlandı turkcell.com.tr aynı anda görüş engellilere yönelik uygulamalarıyla Tavuk’nin En Elde edilebilir Web Internet sitesi karar vermek. Turkcell.com.tr, Yerel Web Internet sitesi ve ayrıca Telekomünikasyon kategorilerinde de “Altın Örümcek”leri sitesine taşıyan üstesinden gelmek oldu.

Turkcell’in çocukluk kulübü gnçtrkcll’in çok renkli ve ayrıca komik İnternet sitesi gnctrkcll.com.tr, Altın Örümcek jürisi vasıtasıyla En İyi Portal karar vermek. 12. Altın Örümcek’in En İyi Blog ödülüne ise Turkcell’in geçtiğimiz on yıl dahiyane bir bilgi stratejisiyle canlı geçirdiği yerel blog sayfası Turkcell Blog (http://blog.turkcell.com.tr) layık görüldü. Akademisyenler, yenilik yazarları ve ayrıca yenilik dünyasından profesyonellerin de uyarıcı ve ayrıca olağanüstü makaleleriyle hediye sunduğu Turkcell Blog, kesinlikle Turkcell’liler için kesinlikle değil, internette yenilik odaklı Türkçe bilgi arıyor ağ kullanıcıları için de kapsamlı bir mecra niteliğinde.

Turkcell Genel olarak Ana Temsilci İlker Kuruöz

Konuyla gergin bir faktör yapan Turkcell Genel olarak Ana Temsilci İlker Kuruöz; “Turkcell, web ve ayrıca ağ teknolojileri alanında Tavuk’nin kolektif başarısı açısından son derece kapsamlı bir oluşum ve ayrıca deneyime kurucu. Kim değerleri altyapımızın gücü, Ar-Ge ve ayrıca yazılım programı alanındaki şiddetli çalışmalarımız, programcı adım ortaklarımız ve ayrıca evet ekiplerimizin kapsamlı yenilik sayesinde web’e taşıyoruz. Tavuk’nin ağ dünyasını değerlendiren en köklü ve ayrıca itibarlı organizasyonu Altın Örümcek’te elde etmek ettiğimiz Sonuçlar, bize en kısa sürede daha teknolojiyi kullanırken etkili bir şekilde adımlar attığımızı hissettirdi. Turkcell.com.tr’nin devasa bonus teklifi ve ayrıca En Elde edilebilir Web Internet sitesi de dâhil aslında olmak üzere tamamlandı 4 kategoride “en gerçekten iyi (PL)” seçilmesinin yakın gnctrkcll.com.tr ve ayrıca Turkcell Blog aracılığıyla birincilik ödülüne layık görülmek bizi gururlandırdı. Bizi 6 dalda onurlandıran Altın Örümcek jürisine, bütün Turkcell ailesi hesap teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Altın Örümcek’leri Turkcell topladı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply