Altın’ın fiyatı 1 saatte %5 çakılırken, Bitcoin %5 arttı. – Hardware Plus

Altın’ın fiyatı 1 saatte %5 çakılırken, Bitcoin %5 arttı. – Hardware Plus

{Altın} yanı sıra kripto finansal piyasaları hareketli günlerden acı. {Altın}’ın ons fiyatı tam hafta sonundan gerçeği nedeniyle toplamda %7 gerçekten değer kaybı yaşarken sanal {altın} olarak adlandırılan Bitcoin, yükselişini sürdürmeye işlem. {Altın}’ın düşüşü ABD’nin açıkladığı istihdam eksikliği oranlarına bağlansa da geri çevir sebebiyle kaldıraçlı işlemlerde bir inanılmaz kişinin likidite olduğu düşünülüyor. Öbür yandan Bitcoin ise kim durumdan etkilenmemiş gözüküyor.

6 Ağustos tarihinde özetlenen istihdam eksikliği rakamları ABD’de işsizliğin %5.9 azaldığını gösteriyor. Beklenenin %0.5 üstünde özetlenen istihdam eksikliği oranının açıklanmasının ardından altının ons fiyatı 1800 para’dan 1760 para’a geriledi. Bir kaç izle kim seviyelerde dalgalandıktan sonradan ise daha önemli bir geri çevir dalgası geldi yanı sıra {altın}’ın fiyatı 1680 para’lara {kadar} kayıp. Buradan hemen bir toparlanma yaşayan altının onsu aslında 1730 para civarında devam ediyor görüyor.

{Altın}, zarar verici oran hareketini sürdürürken Bitcoin ise toparla 24 saatte 43000 para seviyesinden 46000 para seviyelerine çıkarak %8’lik bir genişlet gösterdi. Bitcoin’in fiyatı aslında da 46000 dolara bölgesel seviyelerde seyrediyor.

{Altın}ın yaşadığı düşüşün ardından yatırımcılardan da birkaç açıklamalar geldi. En antik Bitcoin yatırımcılaından bir kişi olan George Mandrik, Bitcoin yanı sıra altının toparla 10 yıldaki fiyatlarının karşılaştırıldığı bir tweet’in altına “{Altın} piyasası ‘analog bitcoin’ öyküsünü bir en kısa sürede geçmişte pazarlamaya başlamalı.” diyerek dalgalanma geçti.

Ünlü kişi Forex yatırımcısı Peter Brandt ise aşağıda yaşanan kim Hoş sürpriz düşüşün ardından bir inanılmaz önemli kaldıraçlı devam ediyor pozisyonlarının likidite olduğunu söyledi yanı sıra yaşanan kim düşüşte bankacılık şirketi ya da aracı kurumlar seç önemli kaldıraçlı devam ediyor manipülatörlerinin parmağı olabileceğini belirtti.

Kaldıraçlı şanzıman, yatırımcıların aracı kurumlardan bir nevi hatta daha fazla finansal ödünç alarak harcama aracının ne yöne seyredeceğini görüş ettikleri bir harcama yöntemi. Kaldıraçlı devam ediyor yatırımcıları kurucu olduklarından hatta daha fazla finansal aracılığıyla harcama yaptıkları için kazançları da verimli yatırımlarda daha önemli etkinlik. Bunu söyledikten sonra önemli ölçüde yatırımlar da likidite denilen etkinlik aracılığıyla paranın kusursuz kaybedilmesine sebep olmak etkinlik. Böylece kim şanzıman, oran dalgalanmalarına e karşı son derece kırılabilir oldukları için sıkı tecrübeli yatırımcılara ipuçları ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Altın’ın fiyatı 1 saatte %5 çakılırken, Bitcoin %5 arttı. – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply