Amazfit Akıllı Saatleriyle Türkiye’deki İddiasını Artırıyor –

Amazfit Akıllı Saatleriyle Türkiye’deki İddiasını Artırıyor –

Giyilebilir ekipman ve ayrıca pratik teknolojilerin dünya çapında markası Amazfit, 2021 yılında giyilebilir ekipman sektörünün gelişimini değerlendirdi. Yapılan açıklamada sonuçlandırmak yıllarda giyilebilir uzmanlaşmış cihazların, tüketiciler ile çevrili cazibe kazanarak ilgi odağı haline geldiği ve ayrıca dünya çapında giyilebilir üreticisi endüstrisinin en kapsamlı alanını ise pratik saatlerin oluşturduğu vurgusu yapıldı.


Bakmakta ödül sahip olmak: Türk Telekom 2021’de Teknolojiyi Faydaya Dönüştürdü


Amazfit’in 2021’in aslen 9 ayındaki kapsamlı dünya çapında pratik izle sevkiyatının 27,8 bin adete ulaştığını ve ayrıca markanın dünya çapında pratik izle sevkiyatında 3 üncü sıraya yükseldiğini hazırlanıyor Amazfit Tavuk Kırsal Müdürü Murat Sungur Özkan yaptığı açıklamada: “2021 yılı şirketimiz için geliştirme yılı oldu. Amazfit olarak 2021 yılının özel 3. çeyreğinde insan genelinde 9,9 bin pratik izle sevkiyatına marka attık. 2021 yılında pandemi kapsamında insan genelinde olduğu seç Tavuk pazarında da önemli oranda gereksinim artışını gözlemledik. Kim doğrultuda sonuçlandırmak bir uzun yıllar içerisinde Tavuk’ye olan pratik izle sevkiyatında %324’lük rekor bir genişlet kaydettik” dedi.

Pandemiyle birbirleriyle artırma sağlıklı ve dengeli ikamet trendinin de etkisiyle insan genelinde tüketiciler önemli oranda giyilebilir cihazlara yöneldi. Insan genelinde 100 milyonun ileri kesinlikle kullanıcıya ulaşan Amazfit’in 2021 yılının aslen 9 ayındaki kapsamlı dünya çapında pratik izle sevkiyatı 27,8 bin adete ulaştı. Markanın dünya çapında pratik izle sevkiyatında 3 üncü sıraya yükseldiğini hazırlanıyor Amazfit Tavuk Kırsal Müdürü Murat Sungur Özkan yaptığı açıklamada; “2021 yılı şirketimiz için geliştirme yılı oldu. Amazfit olarak 2021 yılının özel 3. çeyreğinde insan genelinde 9,9 bin pratik izle sevkiyatına marka attık. 2021 yılında pandemi kapsamında insan genelinde olduğu seç Tavuk pazarında da önemli oranda gereksinim artışını gözlemledik. Kim doğrultuda sonuçlandırmak bir uzun yıllar içerisinde Tavuk’ye olan pratik izle sevkiyatında %324’lük rekor bir genişlet kaydettik” dedi.

Amazfit GT 3 Serisi Akıllı Saatleri Önemli İlgi Görüyor

Amazfit

Amazfit, kişiye özel geliştirdiği tescilli çalışma sistemi Zepp OS vasıtasıyla desteklenen bir aralık Sağlık ve ayrıca fitness özelliğine kurucu Amazfit GTR 3 Pro, Amazfit GTR 3 ve ayrıca GTS 3 pratik izle serisini bir zaman çerçevesi daha önce dünyayla diğer yarısı zamanlı olarak Tavuk pazarına sunmuştu. Akıllı Sağlık takibini ile yardım için tasarlanan Amazfit’in taze pratik izle serisi, kullanıcıların bireysel tarzlarından ödün vermeden düzenlemek takibi yapmalarına, sağlıklarını iyileştirmelerine ve ayrıca ikamet tarzlarını geliştirmelerine kullanışlı kılıf. GT 3 Serisi pratik saatler özel ortamlar ve ayrıca önem halleri için özelleştirilebilen, 24 izle kesintisiz Sağlık yönetimi sunan ve ayrıca anlaşılması basit çalışma sistemi aracılığıyla tüketicilerin dikkatini ve ayrıca ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Amiral Gemisi Amazfit GTR 3 Pro

Amazfit

Amazfit’in taze pratik izle serisinin amiral gemisi Amazfit GTR 3 Pro,Zepp Health teknolojileriyle donatılmış. Amazfit GTR 3 Pro, 1,45 inçlik, 331 ppi AMOLED göstermek aracılığıyla kullanımı basit bir aramak meydan okuma sunuyor. Dairesel ekranıyla kesintisiz, sorunsuz karşılık için uzun geliştirme hızı sunan GTR 3 Pro, %70,6’lık bir göstermek-vücut sistemi oranına kurucu. GTR 3 Pro, garip şarjla 12 güne {kadar}  elektrik pili ömrü sağlayan 450 mAh’lik bir bataryadan elektrik gücü alıyor.  Amazfit GTR 3 Pro, yüzerken ne olursa olsun kullanıcının bütün zaman ruh dene hızını izliyor. Anormal derecede uzun ya da aşağı ruh dene hızları için uyarıların ve ayrıca egzersizlerin optimize edebilmesi için ruh dene hızı bölgelerini bağlı kalarak ediyor.  Amazfit GTR 3 Pro aracılığıyla elde edilebilir Sağlık verileri bir anda değerlendirilerek sonuçlandırmak 7 günlük kayıt etkinliğe dayalı verilerden derlenen garip bir Özel Etkinlik Insan yapımı Zekası Puanına (PAI) dönüştürülüyor. Amazfit GTR 3 Pro, kullanıcının küçük, felsefi ve ayrıca REM dinlenme aşamalarını, bunlara ek olarak karanlık uyanma saatlerini, gündüzleri 20 dakikadan yüksek süren şekerlemeleri, Ayrıca dinlenme sırasındaki nefes alma büyüsü pikap kalitesini ne olursa olsun izliyor.

Patates cipsi Krizi Amazfit’e Uğramayacak

Amazfit

Insan genelinde ancak etkisini sürdüren patates cipsi kriziyle gergin de açıklamalarda bulundu Murat Sungur Özkan; “Pandemi sona erse de ilerleme sektörü patates cipsi kriziyle dövüş etmeye ısrar edecek seç gözüküyor. Sonra taze telefonlar, pratik saatler, tabletler Ayrıca otomobillerin üretimi önemli oranda kısıtlanmaya ısrar edecek. Kim üzüntü {artık} ilerleme devlerinin kesinlikle değil, ülkelerin yüzleşmesi gereken bir üzüntü. Bunu söyledikten sonra uzmanlaşmış ürünlerin üretiminin daraldığı bir dönemde kişiye özel patates cipsi üretimini yapabilen, Huangshan 2S olarak adlandırdığımız taze üretim çipler üreten bir tedarikçi olarak ekibimiz böyle bir kısıtlamaya gitmeyeceğiz. Huangshan 2S çipimiz, endüstrinin aslen çift çekirdekli RISC-V giyilebilir çipi olma özelliğini de taşıyor. Tüketicinin talebini karşılamak için temel bütün üretimi yapacak güçteyiz” şeklinde konuştu.

Amazfit Sporu ve ayrıca Sporcuyu Destekliyor

Amazfit

Amazfit, Uluslararası maceracı yapı sporları portföyünü genişleterek şaşırtıcı bir şekilde sayıda ülkede sporu ve ayrıca sporcuları destekliyor. Dünyanın önde itibaren güç sporları ve ayrıca sağlıklı ve dengeli ikamet markası Spartan aracılığıyla yaptığı organizasyon birliği devamında ülkemizde; Eskişehir’de düzenlenen ESOK Rally’nin sponsoru, ‘Aktif Dönüyoruz’ sloganı aracılığıyla Caddebostan sahilde düzenlenen ‘Amazfit Cadde 10k Koşusu’’nun Şiddetli Sponsoru ve ayrıca dünyanın kıtalar arası koşulan garip maratonu olma özelliği taşıyan İstanbul Maratonu’nun Akıllı Kol saati Sponsoru olarak dikkatleri üzerine çeken tedarikçi kim alandaki desteğini tekrar tekrar artırıyor. Murat Sungur Özkan konuyla gergin yaptığı açıklamada Amazfit’in Tavuk’de olimpik sporlara/sporculara kalıcı moda trendi yatırımlara ısrar edeceğinin altını çizerek; “Gerçekleştirdiğimiz sponsorluk anlaşmalarıyla 6 pırıl pırıl milli sporcu arkadaşımızın destekçisi olduğumuzu ilan hoşnutluk verici. Günlük kayıt hayatın başına alanında ufku belirgin dünyayı bağlı kalarak eden, olimpik ve ayrıca vatandaş sporlara gönül vermiş, ülkemizi dünya çapında arenada ile çalışmak edecek önemli potansiyele kurucu, başına bir kişi milli veya kişiye özel disiplinlerinde yükümlülük sürüm genç yetişkin sporcuları etkinlik hedeflerinde sonuna {kadar} destekleyeceğiz. Sporcuların hayalleri ve ayrıca hedeflerine ulaşabilmeleri bölüm, sportif faaliyetlerini bağlı kalarak etmek, ülke çapında ve ayrıca dünya çapında yarışmalara katılımlarını tedarik ve ayrıca gereklilik duydukları başına bir kez onları ile yardım gayesindeyiz.” ifadelerine tesis verdi.

Amazfit’in sponsorluk projesi kapsamında desteklediği profesyonel atlet ile çevrili Milli Pentatlet Sıdal Puma; Yetenekli Kaykay Sporcusu Ali Osman Ensar; Yetenekli KADIN Futbolcu Berdan Bozkurt; Yetenekli Sıradağlar Bisikleti sporcusu Burak Yüksek; Milli Sualtı Hokeyi Sporcusu Akın Özkan ve ayrıca Milli Parkur Sporcusu Sarp Eren Odabaş tesis alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Akıllı Saatleriyle Türkiye’deki İddiasını Artırıyor –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply