Amazfit Band 5, Alexa desteği ile geliyor! – Hardware Plus

Amazfit Band 5, Alexa desteği ile olay! – Hardware Plus

Huami, Xiaomi’nin geçtiğimiz Temmuz ayında tanıtmış olduğu Mi Band 5’le tamamen aynı tasarımı taşıyan iyi bir fikir bilekliği Amazfit Band 5’i duyurdu. Amazfit Band 5, Mi Band’de türünün tek örneği olarak oksimetre yanı sıra Alexa desteğiyle olay.


İlginizi çekebilir: Amazfit Neo tanıtıldı!


Genel olarak Xiaomi’nin Mi Band serisiyle Amazfit Band serisini paralel götüren Huami, kim kez çeşitli özelliğiyle şirket merkezi aldığı Mi Band’den ayrışıyor. Özdeş taşıyıcı tarafılan üretilen modellerdeki farklar, satışa sunuldukları pazarlara bağlı olarak kim moda trendi ayar gösterebiliyor.

126×294 piksel çözünürlüğe yaratıcı 1.1” AMOLED ekranla itibaren Amazfit Band 5, 45’den fazla arayüz tasarımına yaratıcı. Tahriş, ruh ritmi yanı sıra uyuyor ölçümü yapabilen Band 5, kadınlar için adet Desen takibi de yapabiliyor.

Oksimetre sensörü ile daha isabetli veriler

Mi Band 5’ten Amazfit’i ayıran muhtemelen de en devasa karakteristik, kan akışı hava seviyesini duyu edebilmesini sağlayan oksimetre sensörü. SpO2 sensörüyle beraber daha isabetli Sağlık yanı sıra fiziksel uygunluk verileri sunabilecek olan iyi bir fikir bileklik, 11 türünün tek örneği fiziksel uygunluk modunda belirgin belirgin boyut gerçekleştirebiliyor.

Amazfit Band 5, Alexa desteğiyle olay

Sesli komutlarla beraber Alexa desteği de galip Amazfit’in son zamanlarda iyi bir fikir bilekliğiyle kullanıcılar alarm sistemi kurup zamanlayıcıyı açabilecekler. 5ATM basınca {kadar} yaşamak olan Band 5, 125 mAh kapasiteli bataryasıyla beraber sıradışı şarjla 15 günlük kayıt kiralamaa olanak tanıyor.

Alexa desteğiyle beraber itibaren Huami’nin son zamanlarda iyi bir fikir bilekliği, 21 Eylül’den gelen Amerika pazarında 45$ oran etiketiyle satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Band 5, Alexa desteği ile geliyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply