Amazfit Band 5 Türkiye’de Satışa Çıktı! – Hardware Plus

Amazfit Band 5 Türkiye’de Satışa Sonuç! – Hardware Plus

Amazfit Band 5, Sağlık yönetimi seçenekleriyle mantıklı Sağlık bilekliklerinde beklentiyi son zamanlarda bir seviyeye taşıyor. Amazfit Band 5, zaten piyasada karşılaştırılabilir fiyata sunulan yaygın bilinen giyilebilir bantlar ortasında makul ekipman, yazılım uygulaması ve ayrıca işlevleriyle öne çıkan son derece yönlü bir mantıklı Sağlık bandı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: Hem zamansız hem sportif | Amazfit GTR 2 ve ayrıca Amazfit GTS 2 incelemesi


Amazfit, giyilebilir ürünler serisinin son zamanlarda ürünü Amazfit Band 5 mantıklı bilekliğini Türkiye’de satışa sundu. Aynı şekilde Amazfit Band 5, evde ya da egzersiz yapmak salonunda yapacağınız tartışmak gruplarının hızlı bir şekilde hepsini desteklemenin ve; Amazon Alexa mantıklı yardımcı işlevlerine erişimi destekliyor. Bu nedenle kullanıcılar eksiksiz ve ayrıca mantıklı bir dengeli ikamet deneyimine yaratıcı kaza. Hepsi birden Amazfit Band 5, müreffeh dinamikler ve ayrıca arzu edilen fiyatıyla Sağlık bilincine yaratıcı olan ya da zindeliğini değiştir isteyen herhangi bir birey için seçim ortaya koyuyor.

Klinik Verilere Dayalı Devasa Sağlık Yönetimi

Amazfit Band 5, profesyonel verilere dayalı özel Sağlık izleme sistemiyle bileklik kategorisini son zamanlarda bir seviyeye taşıyor. Amazfit Band 5’in yaratıcı olduğu bazı özellikler şöyle:

BioTracker 2: Amazfit Band 5, klinik bir üreticisi olmamasına ne olursa olsun son zamanlarda yaratılış PPG optik algılama birimi BioTracker™ aracılığıyla olay. Bu nedenle Zepp vasıtasıyla şimdiye {kadar} geliştirilen en müreffeh ve ayrıca savunmasız biyosensör olan BioTracker™, geri tepme ruh Git hızı, ruh Git hızı bölgeleri ve ayrıca uzun ruh Git hızı uyarısı tercih fonksiyonlarıyla ruh sağlığınızı izlemenize ve ayrıca dengede tutmanıza faydalı kaza.

Güçlendirilmiş OxygenBeats ise Zepp’in çok kendi geliştirdiği insan yapımı akıl motoru yardımıyla kan akışı hava doygunluğunu izlemeye alıyor. OxygenBeats™, deneyimli hava muazzamlık cihazlarının sonuçlarıyla karşılaştırıldığında sıkı %1,67 yanlışlık oranına yaratıcı.

 PAI Skoru, kim program standart performans kontrol metriklerini aracılığıyla, günlük kayıt ruh Git hızı verilerinizi ve ayrıca dengeli kalmak için ne {kadar} etkinliğe ihtiyacınız olduğunu özel PAI skoru biçiminde görüntülüyor. Böylece profesyonel araştırmalar PAI skorunuzun 100’ün ileri olmasının, ömrünüze 5 uzun yıllar eklediğini ve ayrıca kardiyovasküler hastalıklara dayalı kurban riskini normal %25 oranında azalttığını gösteriyor.

Dinlenme Kalitesi İzleme, dinlenme düzeninizi keşfetmek için kapsamlı uykunuzu, küçük uykunuzu, felsefi uykunuzu ve ayrıca hemen bakış hareketi safhasını (REM) ölçebiliyor. Amazfit Band 5, 20 dakikayı başarıyla geçti gündüz uykularında ne olursa olsun dinlenme düzeninizi bağlı kalarak ediyor.

Adet Desen İzleme, kadınların adet dönemlerini ve ayrıca yumurtlamayı bağlı kalarak etmeye faydalı kaza ve ayrıca yardımcı hatırlatıcılar sunuyor.

Ağırlaştırma İzleme, sakin, ortalama, ortasında ve ayrıca uzun aslında olmak üzere ruh Git hızı değişkenliğiniz ile 4 seviyede tahriş seviyenizi hesaplıyor.

Nefes alma büyüsü Egzersizleri, felsefi nefes alma büyüsü almak ve ayrıca gevşeme egzersizleriyle stresi azaltmaya faydalı aslında olmak üzere kullanıcısına tavsiye ediyor.

Amazfit Band 5: Istisnai olarak Yönlü Bilge Bileklik 

amazfit

Amazfit Band 5, 126 x 294 çözünürlüğe yaratıcı 1,1 inç AMOLED çok renkli ekranla donatılan bandın 2.5D temperli camı başparmak izi bırakmayan kaplamaya yaratıcı. Aynı şekilde üreticisi kayış dışında özel 12 büyükbaba ağırlığa yaratıcı. 125 mAh pili, Bluetooth 5.0 bağlantısı ve ayrıca kullandığı elektrik tasarrufu teknolojileri sayesinde ortalama kiralama senaryosunda pili 15 güne {kadar} dayanması uygulanabilir. Ayrıca elektrik tasarrufu senaryosunda kim zaman dilimi 25 zamane, bekleme modunda 3 aya ulaşıyor. 3 renkte sunulan cilt tabakası dostu TPU kayışla birbirleriyle olay. 5ATM su direnci sayesinde Yüzmeye gitmek entegre 11 egzersiz yapmak ayar destekliyor. Cihazı kişiselleştirmek için rutin üzerinden indirilebilen 45’ten fazla izle yüzü arasından çeşitler yapılabiliyor. Aynı şekilde bazı izle arayüzlerinde kısıtlama olanağı sunan widgetler destekliyor.

 Alexa aracılığıyla Amazfit Band 5 Daha da Bilge

amazfit

Amazfit Band 5, desteklenen bölgelerde Amazon Alexa desteğiyle birbirleriyle olay. Alexa aracılığıyla kol bandına şüphe sorup cevabını alabiliyor, yorumlama yaptırabiliyor, satın alma listeleri oluşturabiliyor, alarmlar, zamanlayıcılar ve ayrıca hatırlatıcılar kurabiliyor, sıcaklık durumunu öğrenebiliyor, mantıklı düz cihazlarınızı doğrudan edebiliyor ve ayrıca daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Ayrıca yerleşik Alexa yetenekleri, kolay erişilebilir pazarlarda tamamen ücretsiz OTA güncellemeleriyle etkinleştiriliyor.

Maliyet ve ayrıca Bulunabilirlik

Amazfit Band 5, 329,90 TL’ye Hepsiburada.com ve ayrıca son derece sayıda güvenilir online dönüşüm platformundan ve ayrıca 26 geçit töreni tarihinden gelen BİM mağazalarından satışta kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Band 5 Türkiye’de Satışa Çıktı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*5*)

Leave a Reply