Amazfit Bip S akıllı saat CES 2020’de duyurulacak – Hardware Plus

Amazfit Bip S akıllı saat CES 2020’de duyurulacak – Hardware Plus

Xiaomi’nin geliştirmek verdiği markalar orta kuruluş hinterlandı Huami, Amazfit serisi akıllı saat yanı sıra kullanıcı ürünleriyle uyarı çekiyor. Markanın CES 2020 fuarında duyurmaya hazırlandığı Amazfit Bip S akıllı saat stil ise inanılmaz şekilde uyarı çekeceğe benzer olmak.


İlginizi Çekebilir: Whatsapp, bazı yaşlı ekipman için desteği kesti!


Huami, CES 2020 fuarında Amazfit Bip S yanı sıra 3 benzersiz varlık daha tanıtacak!

2019’da oran/etkinlik oranı uzun ürünlerle adını duyuran Amazfit, geçici zaman dilimi içerisinde en kapsamlı 5. akıllı saat üretici konumuna ulaştı. Kim rüzgarı arkasına hinterlandı Çinli yapımcı, CES 2020’ye katılarak akıllı saatler başta aslında olmak üzere taze ürünlerini sergileyecek. Kim etkinlikte tanıtılacak modellerden Amazfit Bip S ise yayınlanan teaser videosu aracılığıyla ilgi çekmeyi başardı. Serinin çeşitli diğer cihazlarındaki tercih kare formda bir tasarıma yaratıcı olan Bip S’in inanılmaz şekilde yüksek bir batarya ömrü sunacağı belirtiliyor.

Amazfit markası aşağıda 2 benzersiz saat ürünü daha kullanıcılar aracılığıyla buluşacak. Kim ürünlerden bir birey olan Amazfit X, 2.07 inç boyutlu OLED ekranı aracılığıyla akıllı bileklik görevini üstlenecek. Bu arada suya e karşı güç yanı sıra dahili GPS tercih zirve ölçüde özellikler barındıran Amazfit T-Rex akıllı saat modelinin de kim etkinlikte duyurulması bekleniyor.

Huami, CES 2020 kapsamında tanıtacağı akıllı saat yanı sıra bileklik ürünlerinin haricinde bir de doğru kablosuz kulaklık stil duyuracak. Markanın paylaştığı bir Dikkat görseliyle ortaya çıkan kablosuz kulaklığın çok küçük tasarımı uyarı çekerken, karakteristik tarafında ise her türlü bir tarif bulunmuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Bip S akıllı saat CES 2020’de duyurulacak – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply