Amazfit Bip U’nun özellikleri lansman öncesinde açıklandı!

Amazfit Bip U’nun özellikleri lansman öncesinde açıklandı!

Amazfit ,finans dostu  pratik saati Amazfit Bip S ‘in  güncellenmiş bir versiyonu Amazfit Bip U‘yu piyasaya sürmeye planlama. Lansman tanınmış ancak bilinmiyor ürünün özellikleri  çevresinde bir  Youtube ileri video klip paylaşıldı yanı sıra kim moda trendi lansmandan geçmişte Amazfit Bip U‘nin özelliklerine ulaştık. 

Geçtiğimiz haftalarda, Amazfit Neo retro tarzı pratik saati 2499 Rupi (kararlı 270 TL)’lik ideal maliyet etiketi aracılığıyla piyasaya sürülmüştü. Inanılmaz az bir dönem daha sonra,   Amazfit Bip U isimli pratik saatin icat yanı sıra strateji özellikleri de karışık aslında olmak üzere bütün özellikleri ortaya sonuç.  Aynı şekilde kim ticari mal, finans dostu olmasıyla  zekalı kol saati yelpazesinde acımasız bir meydan okuyucu gidiyor tercih öyle gibi görünmek . 


İlginizi çekebilir: Inanılmaz sayıda Android kullanıcısı iPhone 12 almaya planlama!


Geçtiğimiz çeşitli tam hafta içine piyasaya sürülen  Xiaomi Mi Watch tercih kader vaat eden finans dostu harika ekipman gördük. Bunu söyledikten sonra Bip U onlarnden daha maliyet/verimlilik olacakmış tercih gözüküyor.

 Amazfit Bip U için ortaya çıkan özellikler:

Amazfit Bip U, Bip S yanı sıra Bip S Lite’dakidaha minik 1.28 inç ekrana kıyasla 320 x 302 piksel çözünürlüğe kurucu daha önemli 1.43 inç TFT LCD tahtae kurucu gidiyor . Kim tahta aynı şekilde başparmak izi savunma kaplamalı bir 2D camla korunmaktadır. Çeşitli diğer finans Amazfit pratik saatler tercih, kim da bir polikarbonat gövdeye yanı sıra bir silikon kauçuk kayışa kurucu gidiyor. 3 renkte (daha koyu, çevre dostu, pembe) satışa sunulacak yanı sıra kayışla hep birlikte kesinlikle 31 büyükbaba ağırlığında gidiyor. Aynı şekilde, saatimiz 5ATM basınca {kadar} suya acı gidiyor. Aynı şekilde pratik saatin büyük olasılıkla de en heyecan verici özelliği, optimum 9 günlük kayıt elektrik pili ömrü yanı sıra 2 saatlik ima etmek süresi 

SpO2 kontrol, ağırlaştırma kontrol yanı sıra solunum eğitimi sahip olmak yanı sıra gerekli değerleriniz  BioTracker 2 modülü aracılığıyla görünümnebilecek. Kim aynı şekilde 60’tan fazla antrenman profilinden istatistik sağlamaya pratik sona erdiacak yanı sıra tam olarak kontrol için  GPS aracılığıyla birleştirmek çalışacak . Aynı şekilde ekipman, 50 metreye {kadar} suya dayanıklıdır yanı sıra Yüzmeye gitmek kontrol ölçümleri bestelemek.  Nihayet, pratik saatimiz, Bluetooth 5.0 aracılığıyla hep birlikte olmuşecek yanı sıra  Zepp App(yaşlı adıyla Amazfit Uygulaması) ile hem Android hem de iOS cihazlarla eşleştirilebilecek. 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Bip U’nun özellikleri lansman öncesinde açıklandı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply