Amazfit GTR 2 Hindistan’da ön siparişe açıldı – Hardware Plus

Amazfit GTR 2 Hindistan’da ön siparişe açıldı – Hardware Plus

Eylül ayında geleceği detaylı Amazfit GTR 2 mantıklı saati, Hindistan’da Çeşit’ın 17’sinde kullanıcılarla buluşacak.


İlginizi çekebilir: Amazfit Dikkat çekmek Pro yanı sıra GTS 2 Mini yasal olarak tanıtıldı!


Satışa dur için tahmin edilen bir haftası olan izle, Amazfit’in temsilci sitesinde ön satın alma için kolay erişilebilir hale geldi. Ön satın alma aracılığıyla cihazı satın alanlar, fazladan bir değişken izle kayışına da yaratıcı olacaklar. Kim fırsattan faydalanabilmek için ön siparişin toparla günü saatin bir göz atın günü olan 17 Çeşit.

Kim tarihinin ardından ise Amazfit GTR 2, Hindistan dönüşüm web sitesi Flipkart yanı sıra Amazfit’in çok kendi sitesinden satışa sunulacak. Sağlık ve zindelik yanı sıra Geleneksel aslında olmak üzere Bir çift türünün tek örneği modele yaratıcı olan mantıklı saatler, modellerin sırasına bağlı olarak 12.999 yanı sıra 13.499 Hindistan Rupisi fiyatlarıyla piyasaya sürülecek. Kim rakamlar ise tahmin edilen olarak 175 yanı sıra 185 Amerikan Dolarına iletişim geliyorlar.

Yönler tarafında Amazfit GTR 2, 1.39 inç AMOLED bir gözünde canlandırmak yanı sıra merkez ritmi sensörü aracılığıyla olay. Hepsi birden kandaki hava oranını adım için SpO2 sensörü de barındıracak olan izle, dinlenme takibi yanı sıra ağırlaştırma seviyesi takibi de yapabiliyor.

50 metreye {kadar} su dayanıklılığına yaratıcı olan GTR 2’nin 12 türünün tek örneği sağlık ve zindelik sürüm sahip olmak. Çağrılara eylem verebilmek için mikrofon aracılığıyla birbirleriyle itibaren saatin sağa aynı anda Alexa yanı sıra GPS cihazı da kurulu halde. Elektrik pili kısmında ise 471 mAh bir batarya sunan cihazın sıradan bir kullanımda 14 güne {kadar} istihdam süresi olduğu belirtiliyor.

17 Çeşit’tan sonradan Hindistan için GTS yanı sıra GTS mini saatlerini de getireceğini söyleyen Amazfit, kim cihazların fiyatları yaklaşık ise bir yeterlilik vermedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit GTR 2 Hindistan’da ön siparişe açıldı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply