Amazfit GTR 2 ve GTS 2 duyuruldu! – Hardware Plus

Amazfit GTR 2 ve GTS 2 duyuruldu! – Hardware Plus

Amazfit GTR 2 ve GTS 2 yasal olarak tanıtıldı. Huami firmasının son zamanlarda yaratılış ihtiyatlı saatlerinin strateji dinamikler ve geliştirmek detayları da belli oldu.


İlginizi çekebilir; The Elder Scrolls Online, Bethesda’nın satışından etkilenmeyecek


Amazfit GTR 2 ve GTS 2 strateji dinamikler belli oldu!

Xiaomi‘nin azaltmak firmaları ortasında yerini hinterlandı Huami, 2 son zamanlarda Amazfit saatini duyurdu. Pratik izle piyasasında büyük bir yere kurucu olan firmanın son zamanlarda saatleri tanıtılırken, cihazların strateji nitelik ve geliştirmek detayları da ortaya sonuç. {Pahalı} sürüm olarak bizleri karşılayan GTR 2, 1.39 inçlik AMOLED gözünde canlandırmak aracılığıyla bizleri karşılıyor. 471 mAh batarya kapasitesine kurucu ihtiyatlı izle, etrafında tasarıma kurucu olurken, firmanın iddiasına bağlı olarak 14 zaman aracılığıyla 38 zaman arası elektrik pili performansı aracılığıyla piyasaya çıkacak. BioTracker özelliği sayesinde 24 izle sırasında ruh Git ölçümü yapabilen ihtiyatlı izle, hepsi birden OxygenBeats özelliği sayesinde kandaki hava yoğunluğunu da ölçebilecek. Benzer şekilde cihazda 12 benzersiz egzersiz yapmak yöntem olanaklar alacak.

Amazfit GTS 2 tasarım ise tasarımsal anlamda kare yapıya kurucu kesinlikle olacak. 1.65 inçlik AMOLED gözünde canlandırmak aracılığıyla kader ihtiyatlı izle, 246 mAh batarya kapasitesine kurucu kesinlikle olacak. Bunlara ek olarak şirket kim modelde de 20 günlük kayıt batarya performansı vadediyor. Batarya ve geliştirmek detayları hariç, GTR 2 aracılığıyla tamamen aynı strateji özelliklere kurucu kesinlikle olacak ihtiyatlı izle, tuhaf sürüm olarak piyasaya çıkacak. Hafif alüminyum kasaya kurucu kesinlikle olacak GTS 2, 3 benzersiz farklı renkler (daha koyu, {gri}, {altın}) seçeneği aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Fiyatları da ortaya çıkan ihtiyatlı saatlerden GTS 2 tasarım 150 dolarlık ücret etiketine kurucu kesinlikle olacak. İki benzersiz sürüm olarak kader olan GTR 2 ise, egzersiz yapmak modelde 150 dolarlık, geleneksel modelde de 160 dolarlık ücret etiketleri aracılığıyla piyasaya sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit GTR 2 ve GTS 2 duyuruldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply