Amazfit GTS 2 Mini FCC üzerinde görüntülendi! – Hardware Plus

Amazfit GTS 2 Mini FCC üzerinde algılanan! – Hardware Plus

Amazfit GTS 2 Mini aracılığıyla alakalı son zamanlarda bilgiler ortaya sonuç. Huami firmasının geliştirdiği bilge izle FCC üzerinde algılanan.


İlginizi çekebilir; Android araçlar Eylül 2021’den gelen çoğunluğu dikkatle web siteyi desteklemeyecek


Amazfit GTS 2 Mini ortaya sonuç!

Xiaomi firmasının azaltmak kuruluşları ortasında yerini yerleşim bölgesi Huami, Amazfit serisini geliştirmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Bölgesel zamanda Amazfit GTR 2 yanı sıra GTS 2 modellerini kullanıcılarına tanıtan firmanın, son zamanlarda bir bilge izle daha planladığı ortaya sonuç. FCC üzerinde görüntülenen GTS 2 Mini modelinin, bazı icat detayları da öğrenildi. Amazfit Bip modeline son derece benzeyen bilge izle, kenar tarafta bir adet de aslında tuşa yaratıcı gidiyor. Canlı ticari altyapı yaratıcı olacağı da kesinleşen bilge saatin sık sık nabız enginlik yapabileceği de öğrenildi.

Adından da anlaşılacağı üzere makul olması demek Amazfit GTS 2 Mini, bölgesel zamanda duyurulabilir. Kim sene açıkça 6 özel bilge izle yanı sıra bileklik stil duyuran Huami, böylelikle 2020 yılının toparla aylarını da kesinlikle geçirmeyi planlıyor. Ülkemizde de satışa çıkmasını beklediğimiz bilge saatin önümüzdeki günlerde çok daha fazlası detayı bizlere sunması bekleniyor. GTR 2 yanı sıra GTS 2 aracılığıyla hep birlikte özel icat anlayışına yaratıcı 2 bilge saati piyasaya süren organizasyon, kare görünümlü GTS 2 modelinin makul versiyonu aracılığıyla çok daha fazlası kullanıcıya erişmek istiyor. Şu ne zaman için GTR 2 tarafında böyle bir bina yaşanmazken, kim yönde bir gereksinim de ancak oluşmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit GTS 2 Mini FCC üzerinde görüntülendi! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply