Amazfit Küresel Akıllı Saat Sevkiyatında Üçüncü Sırada Yer Aldı –

Amazfit Küresel Akıllı Saat Sevkiyatında Üçüncü Sırada Yer Aldı –

Amazfit, geliştirme, medya yanı sıra telekom endüstrisinde teknolojik dünya çapında araştırma çalışması şirketi Counterpoint Research vasıtasıyla yayınlanan Global Smartwatch Varyasyon Tracker raporuna bağlı olarak 2021’in 3 üncü çeyreğinde dünya çapında pratik izle sevkiyatında 3 üncü sırada tesis aldı.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: Twitter Baş yönetici’su Jack Dorsey Görevinden Ayrıldı!


Amazfit’in 3 üncü çeyrekte başarıyla geçti yılın benzer dönemine kıyasla %89’luk bir büyümeyle 9,9 bin adet dünya çapında teslimat yaptığı kaydedildi. Şirketin 2021’in aslen 9 ayındaki tamamlandı dünya çapında sevkiyatı 27,8 bin oldu. Amazfit’in kim başarısı, International Data Corporation (IDC) verilerine bağlı olarak Amazfit’in kim yılın aslen çeyreğinde aslen kez dünyanın çeyrek en devasa pratik izle yaratıcı sıralamasında tesis almasının ardından son zamanlarda bir dönüm noktasını gösterge ediyor.

Amazfit, Temmuz-Eylül 2021 tarihleri orta şirketin dünya çapında sevkiyatlarının %61,8’ini oluşturan yabancı pazarlarda da kayda gerçekten değer bir Sonuçlar elde etmek etti. Fransa yanı sıra İspanya’da en ünlü pratik giyilebilir ekipman markaları orta tesis banliyö Amazfit, başarıyla geçti yılın benzer döneminde kıyasla Almanya’daki satışlarını %150 oranında artırdı. Kırsal genelindeki dönüştürme noktaları keşfedildi Tavuk’ye yapılan sevkiyatlar da 2020 yılına kıyasla %324 arttı.

Satışların güçlenmesinde CES 2021 fuarında Amazfit GTR 2 yanı sıra GTS 2 koleksiyonuna ayrıca son zamanlarda GTR 2e yanı sıra GTS 2e modellerinin tanıtılmasının yanı sıra tören ayında outdoor odaklı Amazfit T-Rex Pro’nun piyasaya sürülmesinin cd devasa payı sahip olmak. Amazfit aynı şekilde Spartan aracılığıyla dünya çapında kurumsal birliğini duyurmanın ve ayrıca Tavuk’deki İstanbul Maratonu, ESOK Rallisi, Amazfit Cadde 10K Koşusu, Rusya’daki Zavidovo SUP Mücadelesi, İsrail Deniz kıyısı Voleybolu Şampiyonası yanı sıra Meksika Cruce Teques sponsorluklarıyla da tavsiye çekmeyi başardı.

amazfit

Amazfit, Ekim ayında kişiye özel geliştirdiği tescilli çalışma sistemi Zepp OS vasıtasıyla desteklenen bir varyasyon sağlık ve zindelik yanı sıra fitness özelliğine kurucu Amazfit GTR 3 yanı sıra GTS 3 pratik izle serisini piyasaya sürdü. Amazfit aynı şekilde dünya çapında ölçekte son zamanlarda üretim tüketicilere hitap etmek için güçlü yanı sıra benzersiz bir imaj eşliğinde markasını yenilerken, geliştirmek ikilisi Heliot Emil yanı sıra ünlü kişilik stilist Christian Cowan aracılığıyla modaya faydalı yanı sıra yaşam tarzı tarzını odağına banliyö giyilebilir portföyünü bildirmek üzere kurumsal birliğine gitti. Zepp Health, aslında PumpBeatsTM motorunu yoluyla nitelikli sağlık ve zindelik kurumlarıyla bir kan akışı basıncı araştırması ileri de çalışıyor.

Bunun ve ayrıca muazzam pazarlarda yaklaşan yolculuk sezonunun yanı sıra uygulanacak dönüştürme promosyonlarının her yıl gelire büyük ölçüde katkıda bulunması bekleniyor. Sonuçta da Zepp Health, 2014’ten verilen Uluslararası 100 milyonun ileri cihazı pazarla buluşturdu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Küresel Akıllı Saat Sevkiyatında Üçüncü Sırada Yer Aldı –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply