Amazfit Neo tanıtıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Amazfit Neo tanıtıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Önemli ölçüde giyilebilir geliştirme alanında ürünler üreten Huami firmasının aşağıda veri yapan Amazfit, gerçekçi ve ayrıca sanal görünümlü son zamanlarda saati Amazfit Neo aracılığıyla karşımıza çıkıyor.


İlginizi çekebilir: Nokia E3500 doğru kablosuz kulaklıkları yasal olarak tanıtıldı!


Amazfit Neo dinamikler neler?

Huami, ABD kaynaklar piyasalarına giren başlangıçta Çinli pratik ekipman şirketi olarak tavsiye çekiyor. Şirketin son zamanlarda tanıttığı Amazfit Neo saati ise retro dizaynı ve ayrıca modern özellikleriyle adeta kayıt ve ayrıca günümüzü birleştiriyor. 1.2 inçlik kare ve ayrıca daha koyu-beyaz renkli bir ekranla itibaren pratik saatin muhtemelen de en tavsiye çeken özelliği ise genellikle bir kullanımda 28, genel kullanımda ise 37 güne {kadar} dayanabilen elektrik pili ömrü. Kim fantastik sayıların sağlanmasında 180 mAh’lik elektrik pili ve ayrıca ekranın STN-LCD olması muazzam pay mal sahibi. Göster fotovoltaik aşağıda sihirbaz görüş kayıpları yaşatmıyor. Kol saati plastik bir gövdeyle olay ve ayrıca 4 adet butonla yönetmek ediliyor.

Amazfit Neo, günümüzde pratik bileklik ve ayrıca saatlerden beklediğimiz birkaç özelliğe kurucu. 24 izle nabız ölçümü, 50 ölçü derinliğe {kadar} suya güç, kutlama ve ayrıca dinlenme takibi bunların en başta gelenleri. Saatte bunlara ek olarak daha önce Mi Band’lerde gördüğümüz PAI skoru egzersiz yapmak özelliği de bulunuyor. Kim skor kullanıcının tarih içindeki nabız değişimleri, hareketlilik ve ayrıca sağlık ve zindelik durumu seç birkaç girdiyi hesaba katarak her şey hesaba katılırsa bir skor oluşturuyor ve ayrıca sağlığını korumasında kullanıcılara ortadan kaldır sağlıyor. Bluetooth 5.0 LE desteği de bulundu izle Android ve ayrıca iOS cihazlarla da gözlemlemek. Benzer şekilde telefonlardan itibaren aramalar, mesajlar, e-mailler, iklim bilgileri ya da çeşitli diğer bildirimler ekranda gösterilebiliyor.

Çin’de şimdiden daha koyu, Çevre dostu ve ayrıca turuncu renklerde satışa sunulan saatin fiyatı ise 43 dolara denk gelmekte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Neo tanıtıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply