Amazfit Pop Pro tanıtıldı, 1 Aralık’ta geliyor – Hardware Plus

Amazfit Pop Pro tanıtıldı, 1 Aralık’ta geliyor – Hardware Plus

Xiaomi’nin azalma markası olan ve ayrıca daha şaşırtıcı bir şekilde giyilebilir alanda kendini gösteren Huami Technology Yerel alan zamanda Amazfit Pop’u piyasaya sürmüştü. Üzerinden fazla yaş geçmeden bir müteakip varyasyon olan Amazfit Pop Pro da sergilendi. Son zamanlarda saatin 1 Seçim’ta kullanıcıyla buluşacağını açıklandı.


İlginizi çekebilir: Amazfit GTS 2 Mini FCC ileri tanımlanmış!


Amazfit Pop Pro neler sunuyor?

Huami firmasının taze bilge saati 1,43 inçlik OLED bir ekranla geliyor. 31 gr’lık bir ağırlığa kurucu kesinlikle olacak olan bilge izle, tansiyon ölçümü, dinlenme takibi ve ayrıca merkez ritmi ölçme iyilik özellikler sunacak. Ekim iyilik piyasaya çıkan kardeşi Amazfit Pop iyilik kandaki hava satürasyonunu da ölçebilecek olan Pop Pro, içerisinde mikrofon ve ayrıca NFC etkileşim desteğini de barındıracak.

(*1*)

60’tan fazla düzenlemek çeşidi desteği olan izle, PAI algoritması aracılığıyla birbirleriyle kullanıcıyı proaktif olarak ve ayrıca hareketli tutuyor. Huami vasıtasıyla Weibo kültürel medya sitesinde yapılan açıklamaya bağlı olarak ise saatin garip suçlama aracılığıyla 9 güne {kadar} dayanması bekleniyor. Pop Pro’nun kurucu olduğu özelliklerin önemli çoğu geçmiş sürüm olan Amazfit Pop (bazı piyasalarda Amazfit Bip U) aracılığıyla korelasyon gösteriyor. Bunu söyledikten sonra en önemli farklarından bir tanesi beraberinde bütünleşik bir GPS cihazı getirecek olması. Böylelikle Bölüm arayan konusunda telefona olan bağımlılık epeyce daha azalmış kesinlikle olacak.

Huami firmasının açıkladığına bağlı olarak taze Amazfit Pop Pro 1 Seçim’ta Çin’de satışa sunulacak. Çevre dostu sürüm sergilenen cihazın Yine bir başka renklere de kurucu olması bekleniyor. Fiyatı ise geçmiş modele bağlı olarak iddiaya göre epeyce daha artacak. 349 Yuan aracılığıyla tahmin edilen 55 para’dan satışa çıkan Pop versiyonuna iletişim kim cihazın 399 Yuan aracılığıyla tahmin edilen 60 para’lık bir maliyet etiketiyle gelmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Pop Pro tanıtıldı, 1 Aralık’ta geliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply