Amazfit Pop Pro ve GTS 2 Mini resmi olarak tanıtıldı!

Amazfit Pop Pro ve GTS 2 Mini resmi olarak tanıtıldı!

Xiaomi’nin giyilebilir ürünlere yoğunlaşan simge durumuna küçült markası Huami, önemli vatanında düzenlediği lansmanla 2 taze bilge saatini tanıttı. Amazfit Pop Pro ve Amazfit GTS 2 mini modelleri, halihazırda piyasada keşfedildi Pop ve GTS 2 saatlerinin özel versiyonları olarak karşımıza çıkıyor. Kim hamleyle Huami kendisini özel oran bantlarında da konumlandırıyor.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 11 beklenenden eski gelebilir


Amazfit varolan modellerini yeniledi!

Amazfit Pop Pro modeliyle başlayacak olursak bilge izle, hemen hemen Pro olmayan versiyonuyla birebir benzer. 1.43 inçlik kare ekranı LCD standartlarında. Telefona Bluetooth 5 aracılığıyla bağlanan izle, 5 ATM basınca {kadar} su dayanıklılığına ve desteklenen 60 özel sağlık ve zindelik dalına da kurucu. 225 mAh’lik bataryasıyla Pop Pro, sıradışı şarjda 9 günlük kayıt elektrik pili ömrü sunuyor.

(*2*)

Pro versiyonu otantik Pop’tan ayıran en devasa kalite ise ileri bulundurduğu GPS. Dolayısıyla bilge izle, telefona bağlanmadan yolculuk ve çalışma iyilik aktiviteleri kaydedebilecek. Amazfit Pop Pro Bulundu kurla 60 para iyilik bir fiyata kurucu. Kol saati karanlık, Çevre dostu ve pembe renklerde 10 Çeşitler’tan gelen satışa sunulacak.

GTS 2 mini modeline geldiğimizde ise GTS 2’den göster boyutu ve batarya dışında hiçbir moda özel olmayan bir bilge izle görüyoruz. Sıradan GTS 2’deki 1.65 inçlik göster yerine 0.1 inçlik farkla 1.55 inçlik AMOLED ekrana kurucu olan GTS 2 mini, kim sayede çok çok daha az elektrik pili de kullanıyor. Kol saati dolayısıyla 220 mAh’lik bataryasıyla olağan kullanımda 14, güç modunda ise 21 güne {kadar} istihdam sağlayabiliyor. GTS 2’ye bağlı olarak 300 yuan daha ucuza satışa sunulan Amazfit GTS 2 mini, benzer 3 gölge seçeneğiyle şirketin sitesinde 106 para iyilik bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Pop Pro ve GTS 2 Mini resmi olarak tanıtıldı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply