Amazfit Resmi Olarak Türkiye’de – Hardware Plus

Amazfit Resmi Olarak Türkiye’de – Hardware Plus

Iyi bir fikir kol saati, bileklik teknolojileriyle tanımlanmış; TWS egzersiz yapmak kulaklıkları, bilge işletim bantları, bilge sayı yağ ölçümü, egzersiz yapmak malzemeleri de karışık aslında olmak üzere egzersiz yapmak ve ayrıca sağlıkla stresli donanımlar üreten Amazfit, Tavuk pazarına yasal olarak girdiğini duyurdu.


İlginizi çekebilir: XIAOMI MI 11 İNCELEME | Kim telefon gel!


Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve ayrıca Japonya karışık aslında olmak üzere 70’den fazla kırsal ve ayrıca bölgede merkez hinterlandı şirket IDC dünya çapında ekipman pazarı yönetim raporuna bağlı olarak; 2020’nin başlangıçta yarısında sağlık ve zindelik alanında teknolojilere yaratıcı bilge saatleriyle; İtalya, İspanya, Hindistan başta aslında olmak üzere son derece sayıda bölgede {yetişkin} kol saati pazarının en muazzam payına yaratıcı. Benzer şekilde, Çin, Almanya, Fransa, Rusya ve ayrıca Brezilya iyilik ülkelerde en son derece satan bilge ürünler orta.

2021 Şubat ayı itibariyle Amazfit markalı bilge kol saati ve ayrıca bileklik ürünlerini Hepsiburada başta aslında olmak üzere son derece sayıda e-yatırım kanalından ve ayrıca ilerleme mağazasından satışa sunduklarını ayar Amazfit Tavuk Kırsal Müdürü Murat Sungur Özkan; “Eylül 2015’te kurulan Amazfit, geliştirdiği Desen dışı teknolojiler ve ayrıca uzun hassasiyetli istatistik analizi aracılığıyla Beceriler alanı olan özel sağlık ve zindelik yönetimini yüz plana çıkarıyor. Tamamlayınız sağlık ve zindelik takibi, kan akışı ve ayrıca hava satürasyonu ölçümü yapan ve ayrıca sağlık ve zindelik teknolojisinde en düzgün veriyi sunan bilge kol saati markası olarak Türkiye’de bilge kol saati kullanıcılarına son zamanlarda karşılaşmadıkları bir bilgi sunacağız. Donanımlarımızdaki önceden ilerleme {kadar} hep birlikte olarak kullanılmak için üretildi Desen dışı uygulamamız Zepp’in sağlık ve zindelik sektörü için büyük bir kazanım olduğunu düşünüyorum.  Zira, bilge cihazlarda donanımları daha da olağanüstü deneyime unsurlar, önceden zekaya yaratıcı uygulamalar aracılığıyla kılıf” dedi.

Kullanıcıları önemseyen şirket: Amazfit

Amazfit olarak dönüştürme ve ayrıca strateji bakım operasyonunda kullanıcıyı yüz planda tutacakları bir İnternet artırmak olduğunu ve ayrıca bunu kısa süreli sürede başardıklarını hatırlatan Özkan, Amazfit’in özel sağlığa yönelik kabul edilebilir, mantıklı ürünler sunarak Tavuk’deki kullanıcıların beğenisini kazanacaklarını da sözlerine ekledi. Sınırları zorlayan tasarımı ve ayrıca işçiliğiyle Amazfit bilge saatler, Alman iF Ofis Icat Ödülü ve ayrıca Red Dot Icat Ödülü iyilik kazandığı son derece sayıda güvenilir ödülle de tavsiye çekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit Resmi Olarak Türkiye’de – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply