Amazfit X, 28 Nisan’da tanıtılacak – Hardware Plus

Amazfit X, 28 Nisan’da tanıtılacak – Hardware Plus

Geçtiğimiz Ağustos ayında Çinli taşıyıcı Huami, son zamanlarda pratik saati kesinlikle olacak olan Amazfit X aracılığıyla gergin sinyalleri vermişti. Hemen şimdi ise demek zaman geldi; yanı sıra organizasyon 28 Nisan’da Amazfit X modelini Indiegogo üzerinden tanıtacağını duyurdu.


İlginizi çekebilir: SENA, son zamanlarda interkom modellerini satışa sundu


Amazfit X, kullanıcılara neler vadediyor

Amazfit X özel sağlık ve zindelik ya da özel şirket odaklı olmaktansa Bir çift alandaki ihtiyaçlarınızı birden karşılayabilecek özelliklere yaratıcı. Huami’nin son zamanlarda pratik saatinin en uyar muhteşem özelliklerinden bir kişi ise kavisli ekrana yaratıcı olması. Geliştirmek olarak göze pozitif gözüken kim gözünde canlandırmak, 2.07 inç boyuta yaratıcı AMOLED bir panelden oluşuyor. 326 ppi piksel yoğunluğuna yaratıcı olan gözünde canlandırmak, bir pratik kol saati için gerçekten iyi (PL) bir boyutta yanı sıra uygun farklı renkler doygunluğuna yaratıcı. Ekranın kalınlığı ise özel 12.5 mm.

Huami’nin son zamanlarda pratik saati, 220 mAh bataryaya yaratıcı. Huami’nin belirttiği kadarıyla ise ekipman, doğru şarjda 7 güne {kadar} kullanmak ömrü sunabiliyor. Bunların hariç Amazfit X’in barındırdığı özellikler ise; bildirimlerinizi kol saati ekranına yansıtma, çeşitli kullanmak yöntem desteği, BioTracker™ PPG sensörü aracılığıyla merkez ritminizi uyumlu etme yanı sıra geçmiş tarih altına almak ve benzeri. Ancak Amazfit X’in detayları aracılığıyla gergin bilgilerimiz sınırlı olsa da; tanıtmak sonrasında bütün detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Siz Huami’nin son zamanlarda pratik saatiyle gergin neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Yanı sıra sonuçlandırmak bir ipucu; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi uygun uygun yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit X, 28 Nisan’da tanıtılacak – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply