Amazfit X, teknik özellikleriyle birlikte ortaya çıktı! – Hardware Plus

Amazfit X, teknik özellikleriyle birlikte ortaya sonuç! – Hardware Plus

Çeşit ayında Xiaomi‘nin şirketi olan Amazfit, Amazfit X ismiyle kavisli OLED ekrana kurucu bir ihtiyatlı bileklik geliştirmeye başladığını açıklamıştı. Cihazın bugüne {kadar} istisnai olarak fazla teknik özelliğini bilmiyorduk. Fakat bu gece yasal olarak tanıtıldı ve ayrıca teknik dinamikler ortaya sonuç. Aynı şekilde cihazın Indiegogo aracılığı aracılığıyla yüz siparişle piyasaya çıktığı da duyuruldu.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Youth, yasal olarak tanıtıldı!


Amazfit X hangi teknik özelliklere kurucu kesinlikle olacak?

Pratik bileklik, 206×640 piksel çözünürlüğüne ve ayrıca 400 nit göster parlaklığına kurucu 2.07 inçlik kavisli bir AMOLED ekrana kurucu kesinlikle olacak. Amazfit X, özel göster olarak kesinlikle değil genel olarak bir bütün bütün olarak kavisli yapıya kurucu ve ayrıca sağlayıcı bundan son derece minnettar. Hizmet sağlayıcı kim kavisi verebilmek için ekranı 700 dereceye {kadar} ısıtıp ardından 6 kademeli bir bükme işlemi gerçekleştirmiş. Çeşitli diğer teknik özelliklerine geldiğimizde üreticisi bütün düğmelerden kurtulmuş olarak karşımıza çıkıyor. Kenar tarafta dokunun hassasiyeti keşfedildi bir banliyö bölgesi aracılığıyla şanzıman gerçekleştiriliyor.

Son zamanlarda ve ayrıca güçlendirilmiş ruh izleyicisi 24 izle sırasında etkili bir şekilde ruh verileri sağlarken kim sensörün yanındaki kızılötesi algılama birimi kan akışı hava seviyesini ölçüyor. Bütün sensörlerin kombinasyonu sayesinde üreticisi ağırlaştırma seviyesini de ölçebiliyor ve ayrıca uykunuzu değerlendirebiliyor. Amazfit X, ihtiyatlı bilelik segmentinde benzersiz olarak keşfedildi GPS ve ayrıca GLONASS desteğini de bulunduruyor.

Amazfit X

Amazfit X, 205 mAh elektrik pili aracılığıyla tuhaf bir şarjda 7 güne {kadar} istihdam ömrü sunuyor. Aynı şekilde üreticisi 50 metreye {kadar} suya geçiyor bir stil olay. Pratik telefon uygulaması aracılığıyla eşleştirildiğinde yaptığınız egzersizler aracılığıyla sinir başına bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Cihazın 9 benzersiz pazarlık ayar bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazfit X, teknik özellikleriyle birlikte ortaya çıktı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply