Amazon, 14 Milyar Dolar’a Whole Foods’u Satın Aldığını Açıkladı

Amazon, 14 Milyar Dolar’a Whole Foods’u Satın Aldığını Açıkladı

Amazon, Amerikan dengeli Gıda maddeleri zinciri Whole Foods Marketi 14 milyar$’a satın aldığını açıkladı ve ayrıca kim şirketin en devasa satın alımı oldu.

Amazon yıllardır kim sektöre girmeyi hedefliyordu ve ayrıca kim satın alım aracılığıyla beraber büyük bir hareket attı. Hizmet sağlayıcı son zamanlarda Seattle’da Daha önce hiç bir çalışanın olmadığı bilge market açmıştı. Yine de kim yolculuk yaptığı istisnai olarak devasa bir hareket.

Hizmet sağlayıcı Whole Foods markasını korumaya oyalanmak edecek ve ayrıca şirketin Baş yönetici’su John Mackey görevine oyalanmak edecek. Whole Foods’un sürekli geliştirme, karlılığında azaltmak ve ayrıca devasa rakipleri tercih bazı problemleri olsa da ancak daha devasa potansiyele kurucu büyük isimlerden bir tanesi.

Jeff Bezos yaptığı açıklamada milyonlarca insanın Whole Foods Marketi sevdiğini bunu göz önünde bulundurarak firmanın içsel ve ayrıca doğal yiyecekler sunduğunu belirtti. Bezos aynı şekilde Whole Foods Market’in tahmini 40 her yıl bir geçmişi olduğunu ve ayrıca dengeli ısırmak yemeyi neşeli hale getirdiğini açıkladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

(*14*)
İzliyorsun: Amazon, 14 Milyar Dolar’a Whole Foods’u Satın Aldığını Açıkladı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply