Amazon, ABD’de 16 şehirde elektrikli araçlarla dağıtıma başlıyor –

Amazon, ABD’de 16 şehirde elektrikli araçlarla dağıtıma başlıyor –

Amazon, kim yılın sonlarına tam olarak dağıtımlarında elektrikli panelvanları kullanmaya başlayacak. Araçları bir start-up organizasyon olan Rivian tasarladı yanı sıra üretti. Kurumsal bir süredir Los Angeles’de kim araçlarla dağıtım yapmaya başlamıştı. Bunun yakın Amazon’un 2040 yılına {kadar} karbon dioksit nötr bir organizasyon olma doğru bir taahhüdü sahip olmak. Dağıtımlarını elektrikli araçlarla kavramak konusunda kapsamlı adımlar atıyor.

(*16*)

Çıkış isteyebilirsiniz: Taze Amazon Baş yönetici’su lig stüdyolarının {arkasında}

(*16*)

Amazon 100.000 araçlık bir çizgi kuruyor

Rivian üretimi elektrikli araçlarla yapılan teslimatlar aslen aşamada 16 şehirde gerçekleşecek. Los Angeles haricindeki gerçekten değer şehirler ancak belli kesinlikle değil. Aynı şekilde 2022 yılına {kadar} Oto düzine 10.000 adete ulaşacak. Amazon’un öldürücü benzin salınımını azaltmak düşüncesi sahip olmak. Kim düşüncesinin bir parçası olarak toplamda 100.000 araçlık bir segmentasyon filosu kurmayı planlıyor. Bununla birbirleriyle Rivian’ın ürettiği elektrikli panelvanlar garip suçlamak aracılığıyla 150 mil kaldırım alabiliyor. Amazon, kim yollar için stresli şehirlerde bulundu segmentasyon tesislerine suçlamak istasyonları eklemeye başladı.

Amazon Uluslararası Çizgi yanı sıra Ürünler Direktörü Ross Rachey: “İnternette gördüğümüz fotoğraflardan araçlarımızı tamamlayınız görebilmek için durduran müşterilerimizin olmasında yanı sıra onların ilgisinden inanılmaz memnunuz. Aynı şekilde kim en hemen belediye ofis elektrifikasyon programlarından bir kişi yanı sıra bununla istisnai olarak derecede gururluyuz,” dedi.

Rivian firması 2009 yılında belirtildi. 2018 Kasım’da R1T ismindeki kamyonetini yanı sıra R1S ismindeki SUV araçlarını piyasaya çıkardı. Kurumsal kuruşundan buyana çeşitli finansal yatırım aldı. Amazon, Şubat 2019’da 700 bin Para’lık yanı sıra Ford ise Nisan 2019’da 500 bin Para’lık yatırımlar yaptılar.

(*16*)

Hepsiburada.com ihtiyatlı telefonlar satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol.com satın alma listemize buradan ulaşabilirsiniz.

(*16*)

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, ABD’de 16 şehirde elektrikli araçlarla dağıtıma başlıyor –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply