Amazon Alexa cinayet şahidi oldu! – Hardware Plus

Amazon Alexa cinayet şahidi oldu! – Hardware Plus

Yaygın bilinen sesli asistanlardan bir birey olan yanı sıra Amazon vasıtasıyla üretilen Alexa, cinayet soruşturmasında gündeme geldi.

The Guardian‘ın haberine bağlı olarak, Geçtiğimiz aylarda Amerika Birleşik Devletleri‘nin eyaletlerinden olan Florida‘da bir cinayet gerçekleşti. Kim cinayetin şahidi ise en yaygın bilinen sesli asistanlardan birisi olarak görmek edilen Amazon Alexa olarak gösterildi.

İlginizi çekebilir: OnePlus 6 yanı sıra 6T, Android 10 tabanlı OxygenOS’u almaya başladı!

Amazon Alexa cinayet şahidi olarak sayıldı yanı sıra teknolojinin hayatın akışına ne denli karışık olduğu bir kez daha ortaya sonuç. 32 yaşındaki Sylvia Galve Crespo, göğsüne bir mızrak saplanması sonucunda öldürüldü. Genç yetişkin kadının eşi olan 43 yaşındaki Ortak Crespo, cinayeti açıklanamaz bir etkinlik olarak anlatmaya çalışması nedeniyle polislerin gözünde bir numaralı tartışmalı olarak bulunuyordu.

Ortak’ın ifadesine bağlı olarak dekoratif amaçla kullanılmış mızrak, temizlik boyunca koparak eşinin göğsüne saplanmıştı. Polislerin işaret bulamaması sonucunda, evde keşfedildi Amazon Echo‘nun her türlü bir delil olabilecek gürültü kaydı yapıp yapmadığına bakılmak için, sıkılı yumruk konuldu.

Amazon Alexa

İlginizi çekebilir: Redmi Note 8 Pro, Mi 9T, Realme 3 Pro yanı sıra Meizu 16th video klip değerlendirme

Yapılan inceleme sonucunda arkadaşların ifadelerine bağlı olarak, ikilinin tartıştığını yanı sıra dolayısıyla öldürülmüş olabileceği ihtimali gerçekten güçlendi.

Amazon aracılığıyla iletişime başarıyla geçti polisler, konuyla stresli daha derin yeterlilik talebinde buldu. yaklaşık çekim kararı çıkartılan Ortak Crespo, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Deliller mahkeme salonu vasıtasıyla da yeter olarak görmek edilirse Ortak Crespo, cinayetten yargılanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Alexa cinayet şahidi oldu! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply