Amazon Alexa, Hastaneler İçin Özelleşiyor! – Hardware Plus

Amazon Alexa, Hastaneler İçin Özelleşiyor! – Hardware Plus

Amazon, bu gece yaptığı açıklamada, Alexa’yı hastanelere ve ayrıca kıdemli yaşam tarzı topluluklarına dahil etmek eden 2 son zamanlarda programa kurucu olduğunu duyurdu. Kuruluşların çekirdek bir Alexa sistemini yönetmek etmelerini sağlayan Alexa Smart Properties ile çalıştırılacak.

Alexa Smart Properties’in dünya çapında lideri Liron Torres, verdiği röportajda, “Pandemi başlangıcında, hastaneler ve ayrıca kıdemli yaşam tarzı toplulukları bize ulaştı ve ayrıca Alexa’yı kurmalarına ve ayrıca topluluklarında seslerini duyurmalarına öneriler etmemizi istedi.” dedi. Hastaneler, önleyici araç kullanmadan hastalarla iletişim kurmanın yollarını ortaya çıkarmak ve ayrıca kıdemli yaşam tarzı toplulukları, sakinleri sevdiklerinize üyeleri ve ayrıca danışmanlar ile iletişime geçin kurmanın yollarını sonuç.

Yazılım, kıdemli yaşam tarzı tesislerinin, sakinlerin odalarına duyurular ya da çeşitli diğer mesajlar gönder için Amazon Echo cihazlarını kullanmasını uygulanabilir kılıyor. COVID-19 salgını boyunca, sayısız kuruluş, çiğnemek ya da karantina iyilik protokollerdeki değişiklikleri transfer için yerleşik kapıların altından kaydırılan basılı kayıt sayfalarına güvendi. Alexa kurs, ölüm odalarına hemen posta göndermelerini sağlayacak. Torres, “Danışmanlar çeşitli diğer görevler için daha ideal muhtemelen” diyor.

Sakinler bunlara ek olarak bir personele ayrılmak zorunda kalmadan Alexa ile sevdiklerinize üyelerine ya da arkadaşlarına iletişim yapabilir. Onaylı kişiler de Alexa üzerinden arayan yapabilecek.

Merkez, ev sahibi eden ikamet ve ayrıca sevdiklerinize üyeleri vasıtasıyla geldiklerinde onaylanan bir aralık kişiyi aramayı uygulanabilir kılabilir.

Amazon, 2 daha yaşlı yaşam tarzı topluluğu ağının, Atria (şehir dışı çapında) ve ayrıca Eskaton (Kaliforniya merkezli) bazı tesislere Alexa eklediğini söyledi. Amazon, programın kim tesislere ne kadara mal olduğunu söylemeyi reddetti.

Hastanelerde, Alexa Iyi bir fikir Özellikler kurs, hemşirelerin ölüm odalarına içine girmek zorunda kalmadan arayan ve ayrıca dahili telefon benzeri bırakma dinamikler ile hastalarla ile bağlantı kurmasını sağlar. Hastalar ilgilendirmek sorabilir ya da hemşireler kim kalite ile birinin sadece nasıl hissettiğini yönetmek edebilir. Torres, “Kim, hastanelerin üretkenliği artırmasını ve ayrıca profesyonel malzemelerden indirim oranı etmesini sağlıyor” diyor. Hastaneler bunlara ek olarak Alexa ile hastalara teknik bilgi ve ayrıca tanıtmak gönderebilir.


İlginizi çekebilir: Amazon, Organizasyon Geliştiriyor!

İlginizi çekebilir: Amazon Prime Ekim Ayı Bedava Oyunları Fazlasıyla İyi


Torres, hastaların üzüntü yaşamasını engellemek için “hoş olmayan etmeyin” seçeneğini değiştirebileceğini söylüyor.

Amazon, Los Angeles’taki Cedars-Sinai Ilaç Çekirdek, Florida’daki BayCare Sağlık Sistemi ve ayrıca Houston Methodist’in tesislerine Alexa’yı eklediklerini söyledi.

Rehber: The Verge

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Alexa, Hastaneler İçin Özelleşiyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply