Amazon, Alexa Hoparlör için Intel ile İşbirliği Yoluna Gidiyor

Amazon, Alexa Hoparlör için Intel ile İşbirliği Yoluna Gidiyor

Amazon, Echo ürününü çıkardığı günden kim yana özel tuhaf bir şeyi şaşırtıcı bir şekilde istiyor yatak odası sanal asistanı Alexa’nın başarılabilir olduğunca şaşırtıcı bir şekilde ürünün içine olması.

Amazon bunu gerçekleştirebilmek içine Intel ile işbirliğine gittiğini açıkladı. Böylelikle bileşenler üreticileri çevrimiçi asistanı daha huzurlu bir stil cihazlarına yerleştirebilecek. İki taşıyıcı dün gece planlarını açıkladı yanı sıra kim programı dahilinde 2017’nin başlangıçta çeyreğinde Alexa tabanlı bir gözden geçirme makine tanıtacak. Ekipman üreticileri de kim gözden geçirme tasarımdan ayrılmak çıkarak çok kendi Alexa donanımlarının planını yapacak.

Amazon Alexa APIsini kararlı olarak bir buçuk on yıl geçmişte geliştiricilere açmıştı. Böylelikle 3 üncü fırsat geliştiriciler servislerini Alexa’ya karıştırmak edebiliyordu. Çeşitli diğer taraftanda üreticiler Alexa’yı kol saati, hap tercih sayısız araçlar ileri sunabiliyordu. Ancak hiçbir makine şimdilik Echo’yu dominant pozisyonundan edebilmiş kesinlikle değil bunu söyledikten sonra Intel ile birlikteliğin sonucunda ortaya çıkacak olan cihazın çok ilginç olması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, Alexa Hoparlör için Intel ile İşbirliği Yoluna Gidiyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply