Amazon, bazı ürünlerin satışını İtalya ve Fransa’da durdurdu!

Amazon, bazı ürünlerin satışını İtalya ve Fransa’da durdurdu!

Amazon, zorunlu olmayan ürünlerinin satışına İtalya ve Fransa için durdurma kararı aldı. Kararla birbirleriyle online tedariğin de güçleşmeye başladığı anlaşılmış oldu.


İlginizi çekebilir: Amazon, MWC 2020’ye katılmayacağını açıklayan şirketler arasına katıldı


COVID-19 vasıtasıyla cazibe alınan önemli ölçüde durumdaki ülkeler, öncelikli olarak hatta daha fazla acil durum önlemler pikap yoluna gittiler. Bizler, özel Koronavirüs’e karşın en motive etmek prosedür olarak evde kalıyoruz. Fakat kim rahatsızlık ekonomik iklim başta aslında olmak üzere, birkaç sektörde eşi görülmemiş etkiler yarattı.

Bunlardan en önemlisi de çevrim içi alışverişimizi gerçekleştirdiğimiz lojistik sektörü. Çeşitli insanın apartmanlarında kendilerini ayrılmış etmeleriyle birbirleriyle, Amazon’un satın alma akışı da kim durumdan nasibini almış oldu. Evde kalıyorum insanların ihtiyaçları da artmaya başladı.

İnsanlar, başına ne {kadar} ülkemizde kim {kadar} Amazon’a gereklilik olmasa da Uluslararası’da hesaplı Satın alma imkanı sunan siteden; market, Sağlık bebe ürünleri seç zorunlu ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Uzun Satın alma oranlarına yaratıcı Fransa ve Almanya için kurumsal yaptığı duyuruda zorunlu olmayan ürünleri şu bir kez için teslim etmek edemediklerini duyurdu. Amazon bunlara ek olarak, insanların temel ihtiyaç duydukları ürünleri ulaştırmak için kim kararı aldıklarını belirtti.

Reuters’in Amazon’a yönelttiği sorulara taşıyıcı aşağıdaki stil çözüm verdi;

Geçiçi olarak Amazon.fr ve Amazon.basın adreslerinden Satın alma yapan kullanıcılara temel ihtiyaç dahili dışındaki ürünlerin gönderimini durduruyoruz. Merkezimiz, müşterilerin ihtiyaçları olan malzemeleri edinme ve gönderme işlemlerine şu bir kez için odaklanıyor. Sağlayıcı; küçük olan ürünleri, Sağlık ve apartman ihtiyaçları seç önemli gereksinimleri dikkate alınması gereken nokta alacak.”

Müşteriler, başarılı alanlar için Amazon içerisinde tesis banliyö 3 üncü şenlik satıcılardan alışverişlerine oyalanmak edebilecekler. Fakat paketler tarafında Amazon kim firmalara bir tane daha güçlendirmek sağlayamayacak. Sağlayıcı bunlara ek olarak siparişleri için ortalama süreden hatta daha fazla bekleyebilecekleri konusunda da müşterilerini uyardı.

Ancak ki kim rahatsızlık Amazon seç önemli bir şirketi için çeşitli diğer ülkelerde de karşılaştırılabilir durumlar yaşayabileceği anlamına kazanç. Toplum ileri büyük bir dönüşüm ağına yaratıcı taşıyıcı Amerika ve Uluslararası’nın tamamında özdeş işlemi uygulayabilir. Ülkemizde de dönüşüm yapan şirketin, salgınla adapte olmak için istisnai olarak çalıştıkları da gerçekten ortada gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, bazı ürünlerin satışını İtalya ve Fransa’da durdurdu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply