Amazon Bitcoin kabul edecek mi? Açıklama geldi! – Hardware Plus

Amazon Bitcoin kabul edecek mi? Açıklama geldi! – Hardware Plus

Geliştirme yanı sıra e-değiş tokuş devi Amazon’un Bitcoin aracılığıyla havale kabul edebileceği aracılığıyla gergin söylentiler çıkmış yanı sıra pek son derece tüketici bunun gerçekleşeceğini söylemişti. Peki kim söylentiler verimli mu? Amazon Bitcoin kabul edecek mi? Amazon cephesinden kim iddialara yönelik reaksiyon geldi.

Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz üzere Amazon bir girişim ilanı paylaşmış yanı sıra paylaşmış olduğu girişim ilanında sanal para yönetimi yanı sıra tuğla kuruluş yöneticisi arayışında olduğunu duyurmuştu. Bununla beraber Amazon’un kısa ömürlü bir protokol içerisinde kripto paralar aracılığıyla havale kabul etmeye başlamasının uzun bir ihtimale dayandığı öne sürülmüş yanı sıra kim konuya yönelik iddialar çığ tercih büyümüştü.


İlginizi çekebilir: JPMorgan Chase, kripto para yönetimi hizmetini bütün müşterilere genişletiyor!


Geride bıraktığımız günde de Amazon’un Bitcoin aracılığıyla ödemeleri kabul edeceği iddiaları gündemi epey bir telaşlı etti. Amazon Bitcoin kabul edecek mi sorusu kafalarda kuruluş etti. Bunu söyledikten sonra sonuçlandırmak itibaren bilgilere bağlı olarak Amazon kim iddiaları yalanladı.

CITY A.M. vasıtasıyla yapılan bir haberde, Amazon’un içerisinden bir Başlık Amazon’un kim uzun yıllar sonuna {kadar} şüphesiz Bitcoin yanı sıra kripto paralar aracılığıyla havale yayın istediğini belirtmişti. Fakat Amazon kim iddiaları bir e-makale ile yalanladı. Sağlayıcı vasıtasıyla yapılan açıklamada Bitcoin aracılığıyla ödemelerin kabul edileceği konusu yalanlanırken, kripto para yönetimi alanının araştırılmaya oyalanmak edileceği söylendi.

Geride bıraktığımız zaman 40 1000 para seviyesine düzeltmek ulaşan öncü kripto para yönetimi birimi Bitcoin, Amazon’un iddiaları yalanlamasının ardından küçük bir inkar yaşadı yanı sıra Haberler boyunca 37 1000 para seviyesinden peşini bırakmamak, sürdürmek görüyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon Bitcoin kabul edecek mi? Açıklama geldi! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply