Amazon Bulut Bilişim Sektöründe Durdurulabilecek Gibi Gözükmüyor

Amazon Bulut Bilişim Sektöründe Durdurulabilecek Gibi Gözükmüyor

Ne yönden bakarsanız bakın Amazon bulut bilişim alanında titan bir Başlık yanı sıra geliştirme rakamları istisnai olarak bir uzatmak oranına kurucu olmaya peşini bırakmamak, sürdürmek.

Amazon Web Services Baş yönetici’su Andy Jessy çarşamba günü yaptığı açıklamada AWS’nin kim on yıl 13 milyar para kazanç ödünç almak ettiğini belirtti. Jessy kim miktarın 2015 verilerine bağlı olarak %50 arttığını yanı sıra artmaya da ısrar etmeye devam et edeceğini söyledi. AWS’nin bulut bilişimi başlangıçta olarak kendisine istatistikler çekirdek kurabilecek {kadar} kapsamlı olmayan girişimler vasıtasıyla dilek edilirken günümüzde bir şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı holding çok kendi istatistikler merkezlerinin bir kısmını veya tamamını kapatarak AWS’yi dilek ediyor.

Amazon vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak aralarında dünyanın en kapsamlı firmalarının da bulunduğu 1 milyondan fazla sağlayıcı AWS’yi dilek ediyor. Andy Jessy aynı şekilde 2003 yılında kurulan AWS’nin bulut sistemine Günden güne ekstra server eklendiğini açıkladı. Geçtiğimiz dönemde Motorola başına şeyini buluta devredeceğini açıklamıştı. Google yanı sıra Microsoft aracılığıyla de görüşen sağlayıcı sonuçta AWS’nin bütün bütün bölgelerde en iyisi olduğuna çözünürlük vermişti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Bulut Bilişim Sektöründe Durdurulabilecek Gibi Gözükmüyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply