Amazon, bulutuna Mac Minis’i ekledi

Amazon, bulutuna Mac Minis’i ekledi

Amazon, her türlü bir Apple ekipman uygulamasına bulut tabanlı çeşitler ve ayrıca eleme süreci makineleri isteyen geliştiriciler için Mac Mini’yi buluta getiriyor. Taze “EC2 Mac bulut sunucuları“, Intel i7 6 çekirdekli yongalar ve ayrıca 32 GB RAM’e kurucu. Bunu söyledikten sonra şirketin TechCrunch’a verdiği bilgiye bağlı olarak AWS, 2021’in aslen yarısında M1 Mac Minis’i de piyasaya sürmeyi planlıyor.


İlginizi çekebilir: Amazon: PS5 Siparişinden Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Üzgünüz


Amazon bulutunda Mac Mini’lere erişebilirsiniz

Dünyanın en kapsamlı ilerleme şirketlerinden ikisi- Apple ve ayrıca Amazon – yıllardır süren rekabeti bir ayrı bırakıyor ve ayrıca iş arkadaşı bir ilerleme standardı oluşturuyor. Yaptıkları ortalıklara ayrıca, Amazon şu anda Apple geliştiricilerine güçlendirmek aslında olmak amacıyla bulutuna Mac Mini ürünlerini ekliyor.  Jeff Barr bir blog gönderisinde “Mac Mini donanımı ve ayrıca AWS Nitro System vasıtasıyla desteklenen, macOS, iOS, iPadOS, tvOS, watchOS ve ayrıca Safari entegre aslında olmak üzere Apple sistem için Xcode uygulamalarını geliştirmek, eleme süreci etmek, paketlemek ve ayrıca imzalamak için EC2 Mac bulut sunucularını kullanabilirsiniz,” yazdı. EC2 Mac bulut sunucuları, bakım kızaklarındaki raflara yüklenen değiştirilmemiş Mac Mini’leri kullanıyor. Aynı şekilde, sıkı sanallaştırılmış bir durum yerine, ek hiçbir kullanıcıyla paylaşılmayan çok kendi makinenize açıkça erişilebilirlik ödünç almak edeceksiniz. AWS Başkan Değiştirme David Brown, “Apple mağazasına gidip bir Mac Mini satın alırsanız alacağınız Mac Mini’yi desteklediğimizden emin aslında olmak istedik” dedi.

Kim fırsat, aslen asgari 24 kol saati aslında olmak üzere saatte 1,083 dolara denk olay ve ayrıca faturalandırma dakika saatte yapılıyor. TechCrunch’ın da belirttiği iyilik, çeşitli diğer Mac Mini bulut sağlayıcılarından ekstra, tempo, güvenlik ve güvenlik vaat ediyor. Sağlayıcı aynı şekilde tarih ve ayrıca kader macOS sürümleri için türünün tek örneği cihaz görüntüleri sunabilir. Brown, “Sanal olarak kim makineleri dakikalar içine çalıştırabilir ve ayrıca kullanımınıza erişilebilir bir makineye kurucu olabilirsiniz” dedi. Amazon üzerinden Mac bulut sunucuları {artık} ABD, Uluslararası ve ayrıca Asya’daki birkaç bölgelerde eleme süreci edilmeye erişilebilir, diğerleri daha daha sonra gözlemlemek edilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, bulutuna Mac Minis’i ekledi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply