Amazon.com.tr aynı gün teslimat hizmetini duyurdu – Hardware Plus

Amazon.com.tr aynı gün teslimat hizmetini duyurdu – Hardware Plus

Amazon.com.tr İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini duyurdu. Aynı gün teslimat servisi sabahın erken saatleri 10:30’a {kadar} çünkü siparişlerde saygın gidiyor.


İlginizi çekebilir: Tinder, Netflix’i geride bıraktı!


İstanbul’da kullanılacak!

Amazon.com.tr vasıtasıyla duyurulan aynı gün teslimat seçeneği, Pazartesi’den Cumartesi’ye {kadar} sabahın erken saatleri 10:30’a {kadar} çünkü siparişlerde saygın gidiyor. Amazon.com.tr’nin satıcısı olduğu ürünlerde saygın gidiyor kim seçim şimdilik özellikle İstanbul’da kullanılabilecek.

Çeşitli benzersiz çizgi için saygın gidiyor kim seçim için en düşük sepek tutarı bulunmazken, kim hizmete 12,90 TL’den faydalanabileceksiniz. Amazon’un delik önceliklerinden birinin girişimci deneyimi olduğunu aktaran Yöntem Direktörü Hakan Karadoğan: “Müşterilerimiz için teslimat hızının ne {kadar} kapsamlı olduğunu biliyoruz. Bu gece, uğraşmak binlerce ürünü İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetiyle müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.Önümüzdeki aylar içine, ticari mal yelpazemizi yanı sıra teslimat seçeneklerimizi artırarak en gerçekten iyi (PL) girişimci hizmetini sunmak hesap Amazon.com.tr’deki faaliyetlerimizi geliştirmeye oyalanmak edeceğiz” dedi.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon.com.tr aynı gün teslimat hizmetini duyurdu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply