Amazon, Covid-19 Tedavisi Kurtçuk İlacı Satıyor! – Hardware Plus

Amazon, Covid-19 Tedavisi Kurtçuk İlacı Satıyor! – Hardware Plus

Amazon, kullanıcıları Covid-19 tedavisi olduğu suçlama edilen bir parazit savunma ilaca yönlendiriyor. Ivermectin adı gerçeği nedeniyle bileşik, geleneksel olarak hayvanlardaki parazitleri kurtarma etmek ya da caydırmak için kullanılıyor. Toparla haftalarda ise yemek yanı sıra İlaç İdaresi yanı sıra Rahatsızlık Belirlemek yanı sıra Caydırıcılık Ana’nden uyarılara kaldırım açan, Covid-19 için uygunsuz bir kurtarma yöntemi haline geldi.

Amazon’da  ‘iv’ terimi arandığında, web sitesinin {otomatik} uygulama işlevi, “ivermectin hapları”, “ivermectin macunu” yanı sıra “enjekte edilebilen ivermectin” dâhil aslında olmak üzere bir varyasyon ivermectin ürünü öneriyor. {Otomatik} uygulama avcılık sonuçları, Amazon’un avcılık algoritmasının {önerilen} sonuçların en üstüne kurulum için esasen eğitildiğine dair bol sayıda insanın “ivermectin” aradığını gösteriyor.

Bazı ürünlerle gergin bireysel incelemelerinin, ivermectin’in Covid-19 için bir kurtarma olduğuna dair uygunsuz iddialara atıfta bulunduğu ortaya sonuç. Bir incelemede, “Gerçekten, bunun için kullandım. İki dozaj, mükemmel gitti. Kim kişisel özellik kaçınılmaz olarak işe yarıyor. Söylentiler tam olarak.” Belirgin bir ivermectin listesinde, bir bireysel doz bilgileri verdi. Bunlara ek olarak, ivermectin’in Covid-19’u kurtarma etmek için “uygun şekilde yanı sıra verimli” olduğunu söyleyen bir web İnternet sitesi bağlantısı ekledi.

Bireysel yorumu: Ivermectin’i ulaşmak inanılmaz sinir bozucu bunu söyledikten sonra aşağıda bahsedemeyeceğim bir şeyi engellemede inanılmaz verimli.

Amazon sözcüsü Craig Andrews, “Amazon’un {otomatik} uygulama yanıtları, gayrimenkul yatırımcısı etkinliği vasıtasıyla yönlendiriliyor. Kim endişeleri gidermek için kendinden emin {otomatik} uygulama yanıtlarını engelliyoruz.” Kim hikâyenin yayınlanmasından çeşitli izle bundan sonra Amazon, yemek yanı sıra İlaç İdaresi’nin (FDA) Covid-19’u kurtarma etmek ya da caydırmak için ivermectin kullanımına e karşı tavsiyede bulunduğunu kuruluş “medeniyet için ivermectin” aramalarına bir mesaj ekledi. Kullanıcılara ekstra teknik bilgi için FDA web sitesini randevu etmelerini söylüyor. Benzer dikkat, “ivermectin covid” aramalarında da öyle gibi görünmek.

Ivermectin, medeniyet vasıtasıyla parça iyilik parazitleri kurtarma etmek için minik dozlarda kullanılabilir. Yine de en geleneksel olarak olarak veteriner hekimler vasıtasıyla muazzam hayvanların kurtçuklarını gidermek için kullanılır. Bazı parazitli hastalıkları kurtarma etmek için “fantastik bileşik” olarak anılıyor. Ama Covid-19 ya da çeşitli diğer virüslere e karşı verimli olduğu kanıtlanmadı. Ancak, bazı Facebook grupları yanı sıra Reddit toplulukları da dâhil aslında olmak üzere inanılmaz fazla ilgi gördü.

Rahatsızlık Belirlemek yanı sıra Caydırıcılık Ana’ne (CDC) bağlı olarak, ivermectin için yazılan reçeteler pandemi öncesine bağlı olarak 24 kırışık arttı. Genel olarak, ivermectin için haftada tahmini 3.600 {reçete} yazılıyor. CDC, “Temmuz 2021’in başından kim yana, durum kurtarma gören ivermectin dağıtımı yeniden inşa derhal artmaya başladı. 13 Ağustos 2021’de sona eren haftada 88.000’den fazla reçeteye ulaştı” dedi. Kim ayın başlarında FDA, Amerikalıları ivermectin almamaları konusunda uyaran bir içgörü yayınladı.

Amazon, son zamanlarda çok kendi pazarında yanıltıcı korona enfeksiyon iddialarına kurucu ürünlerin satışı konusunda incelemeyle e karşı karşıya kaldı. Geçmek şubat ayında, tartışmalı korona enfeksiyon iddiaları olan ürünlerdeki artışın arasında hizmet sağlayıcı, “korona enfeksiyon”, “Covid-19”, “n95 maskesi” iyilik aramalara kullanıcıları hastalığın önlenmesi yanı sıra tedavisi çevresinde ekstra teknik bilgi için CDC’ye yönlendiren bir mesaj ekledi.

Amazon, korona virüsle gergin uygunsuz bilgiler endişe verici kitapları yanı sıra çeşitli diğer ürünleri ortadan kaldır için dövüş etti. Washington Üniversitesi araştırmacıları vasıtasıyla mahalle zamanda yapılan bir çalışma, Amazon avcılık sonuçlarının %10’undan fazlasının sağlıkla gergin uygunsuz bilgileri şiddetle tavsiye ederim eden ürünler gösterdiğini buldu. Araştırmacılar kitapları, e-kitapları, sesli kitapları, aşınma ve yıpranma eşyalarını yanı sıra besin takviyelerini inceledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon, Covid-19 Tedavisi Kurtçuk İlacı Satıyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply