Amazon, depolarında termal kamera kullanıyor! – Hardware Plus

Amazon, depolarında termal kamera kullanıyor! – Hardware Plus

Amazon, depolarında işçilerin ateşini ölçebileceği termal kameralar kullanmaya başladı. Termal kameralar, COVID-19‘un aslen semptomlarından olan miktar ısısı artışını saptamada şirketin kullandığı zamansız termometrelerden çok daha hızlı bir gözden geçirmek sağlıyor.


İlginizi çekebilir: Amazon çok kendi Covid-19 laboratuvarını kuruyor!


Termal kameralar ne tercih avantaj sağlıyor?

Amazon, depolarında işçilerin sağlığını güven altına biriktirmek için, işçilerini günlük sanal termometreler aracılığıyla belirlemek ettiğini açıklamıştı. Kim işlemin yüksek sürmesi aracılığıyla beraber bütün bütün işçilerin garip garip belirlemek edilmesi gerekiyordu. Termal kameralar sayesinde bütün bütün işçilerin miktar ısıları, kameraları izleyen kişinin  ekranın aktarılacak. İzleyen vatandaş her türlü bir genişlet gözlemlediğinde ya da belli değerlerin ileri olduğunda tedavi edilebilecek.

    Amazon‘un sözcüsü Kristen Kish “Toplumumuza anahtar bir seçenek sunmaya ısrar etmeye devam et eden çalışanlarımızın sağlığını yanı sıra güvenliğini kolaylaştırmak için, yöntem noktalarımızdaki günlük kayıt miktar sıcak kontrollerimize Yine bir başka bir uyarmak uyguladık” dedi.

Amazon, depolarında termal kamera kullanıyor!

İçinde bulunduğumuz dönemde toplum evlerinden çıkamıyorken yemekler yanı sıra daire aletlerinin  siparişleri bir hayli artmış durumda. Amazon şu önemli {kadar} 100,000 Personel almış durumda yanı sıra siparişlerin daha da artması durumunda bir kez daha alım yapacağını bildirdi.

Amazon‘un 50′den fazla deposunda (sıradan 300 işçide) enfeksiyon prognoz edildikten bundan sonra birbirinden türünün tek örneği tesislerin işçileri, Amazon depolarının belli bir süreliğine kapatılması yanı sıra temizlenmesi için gösteri ettiler. Fransız mahkemesinin, “Amazon‘un klinik eleman, hijyen ürünü ya da yemekler malzemeleri aracılığıyla kontrol ilgisi olmayan ürünlerini göndermesi durumunda, ticari mal her 1 bin Euro finans cezasına çarptırılacağı” kararından bundan sonra Amazon, Fransa’daki 6 deposunu kapattı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, depolarında termal kamera kullanıyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply