Amazon Drone Teslimatı ile İlgili İlginç Bir Patent Aldı

Amazon Drone Teslimatı ile İlgili İlginç Bir Patent Aldı

Amazon bir süredir drone ile sevkiyat konusunda veri yapıyor ve ayrıca aslen teslimatını geçtiğimiz günlerde İngiltere’de gerçekleştirdi.

Drone kullanımının kesinlikle denetime tabi tutulması Amazon’un elini kolunu bağlayan en kapsamlı engellerden bir tanesi bunu söyledikten sonra son zamanlarda bir lisans başvurusu ortaya çıkardı ki kim problem geride kalacak. Ortaya çıkan lisans dosyasına bağlı olarak perakende devi insansız araçları havada taşıyan şiddetli tekne görevini görecek bir zeplin av.

Bir nevi insansız yollar için bir üs görevi görecek olan kim titan iklim aracı yerden tahmini olarak 13 kilometre yüksekte uçacak ve ayrıca müşterilerin siparişlerini taşıyan droneları dağıtacak. Kim şiddetli gemiyi sık sık olarak besleyecek olan minik zeplinlerde bulunacak. Kim minik zeplinler siparişleri, yakıtı ve ayrıca çalışanları şiddetli gemiye taşıyacak. Kim sayede insansız iklim araçları özellikle alçalacağı için şaşırtıcı bir şekilde çok çok daha az elektrik gücü tüketecek.

Şimdilik kim düşünce ve duygular özellikle bir patentten ibaret ve ayrıca mahalle gelecekte binlerce iklim aracı taşıyan kapsamlı bir zeplini gökyüzünde görmeyeceğiz. Benzer şekilde kim tarz bir aracın karşısına ne tarz engeller çıkacak o da belli kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Drone Teslimatı ile İlgili İlginç Bir Patent Aldı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply