Amazon Echo Frames, ön siparişler için hazır! – Hardware Plus

Amazon Echo Frames, ön siparişler için telefonda! – Hardware Plus

Giyilebilir ihtiyatlı araçlar, 2020 yılının trendleri ile çevrili yerini aldı. Bilge saatler aracılığıyla başlayan kim trend, TWS kulaklıklarla oyalanmak etti. Kim aksesuarlar, COVID-19 salgınına ne olursa olsun ancak son derece tanınmış ve ayrıca sert bir moda trendi kullanılıyor. Yenilik şirketleri ise kim ekosisteme hangi son zamanlarda ürünleri katkı edebileceğini araştırıyor. Ancak yaygınlaşmayan fakat yerel yaş içerisinde piyasada yerini alması amaçlanan ihtiyatlı gözlükler de bunlardan bir kişi.


İlginizi çekebilir: LG, 17 inç katlanabilir ekrana kurucu dizüstü bilgisayar sistemi patenti aldı!


Amazon Echo Frames, son zamanlarda nesilde neler sunuyor?

Bilge gözlük piyasasının olgunlaşmaya çalışması aracılığıyla birbirleriyle Amazon, Echo Frames adlı ihtiyatlı gözlüklerinin 2.neslini bu akşam tanıttı. Son zamanlarda yaratılış Amazon Echo Frames, iyileştirilmiş gürültü kalitesi, daha derin bir elektrik pili ve ayrıca daha optimize bir makine olarak karşımıza çıkıyor. Bu akşam yapılan tanıtımın ardından cihazın ön satın alma için telefonda olduğu duyuruldu. Amazon, çok kendi haber bülteninde ürünün 1.tarih sürümünden müşteriler için telefonda olan sürüme değiştirmek yaptığını paylaştı. Şirketin yaptığı paylaşıma bağlı olarak makine, Amazon’un çok kendi İnternet sitesi üzerinden 249,99$ ücret etiketi aracılığıyla ön siparişe sonuç. Bununla birbirleriyle 1.yaratılış cihaza kurucu olanlar son zamanlarda gözlükleri 70$ karşılığında satın alabilecek.

Amazon Echo Frames

Amazon Echo Frames‘in aslen tasarım 179$ ücret etiketi aracılığıyla satışa çıkmıştı. İki yaratılış arası geçişin 70$ olmasındaki çok önemli açıklama buna dayanıyor. Son zamanlarda neslin kapsamlı yeniliklerine bakacak olursak, {artık} cihazlarda Bluetooth ve ayrıca Smart Assistant bağlantısı bulunacak. Echo Frames, Amazon Alexa aracılığıyla iletişim kurabiliyor ve ayrıca bazı özelliklerinden faydalanabiliyor. Aynı şekilde Bluetooth üzerinden şarkılar çalabiliyor ve ayrıca kim kalite geçmiş nesile bağlı olarak iyileştirilmiş durumda. Elektrik pili ömrü ise 1.nesile oranla daha yüksek dönem dayanacak. Ancak son zamanlarda olan ihtiyatlı gözlük teknolojisi, önümüzdeki günlerde hangi yenilikleri hayatımıza katacak merakla bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Echo Frames, ön siparişler için hazır! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply