Amazon Echo, Spotify desteğine kavuştu

Amazon Echo, Spotify desteğine kavuştu

Amazonun sesli asistanı Echo {artık} Spotify üzerinden istediğiniz müziği çalabilecek.

Modern teknolojisi sayesinde hayatımızda kapsamlı bir merkez edinmeyi başaran sesli asistanlar solup gitmek gide gelişmeye ve ayrıca akıllanmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Sesli asistanların en yenilerinden bir birey olan ve ayrıca 2014 yılının Kasım ayında tanıtılan Amazon Echo ( Çeşitli diğer bir adıyla Alexa), Spotify desteği aracılığıyla {artık} daha pratik.

Bildiğimiz iyilik Cortana ve ayrıca Siri bir telefon ya da hap iyilik bir pratik ekipman bünyesinde bizlere Cevap sunarken Amazon Echo bunlardan türünün tek örneği olarak kendi başına belirgin bir ekipman olarak merkez alıyor. İstediğimiz başına yere konumlandırabileceğimiz Echo, silindirik bir yapıya kurucu ve ayrıca gücünü ise direkt olarak prizden alıyor.

Tasarımı aracılığıyla uyarı çeken Amazon Echo çeşitli ihtiyacımıza yanıt verebiliyor. Online satın alma yapabilmek, sorulan soruları ağ üzerinden araştırıp yanıt verebilmek, hatırlatıcı görevi üstlenebilmek, sesli olarak haber okuyabilmek, Bluetooth üzerinden ve ayrıca Amazon Prine Şarkılar iyilik uygulamalardan popüler müzik dinletebilmesi Echo’nun özelliklerinden özel çeşitli tanesi. Ve ayrıca {artık} kim taze yükseltme aracılığıyla Amazon Echo, Spotify üzerinden de popüler müzik arşivinize ulaşabilecek.

Ülkemizde satışı bulunmayan cihazın mülk ayrıntılarına ve ayrıca Dikkat videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

amazon-echo-spec

https://www.youtube.com/watch?v=KkOCeAtKHIc

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Echo, Spotify desteğine kavuştu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply