Amazon Ev Robotu Astro’yu Duyurdu! – Hardware Plus

Amazon Ev Robotu Astro’yu Duyurdu! – Hardware Plus

Amazon, Alexa pratik düz teknolojisiyle personel başlangıçta düz robotu Astro’yu piyasaya sürüyor. Tedarikçi, evde değilken evcil hayvanları, insanları ya da düz güvenliğini dikte etmenin uzaktan dikte edilebileceğini söyledi. Aynı şekilde esasen evde izlemek gezebiliyor yanı sıra egzotik bir kişisel özellik duyu ederse düz sahiplerine mesaj gönderebiliyor. Amazon, “tekerlekli Alexa”dan daha fazlası olduğunu yanı sıra ona ünlü kazandırmak için bir çeşitler eylem yanı sıra ifadeyle programlandığını belirtti. Astro’dan “beatbox” yapması istendi yanı sıra robotik hip-hop ritimleri çalarken kafasını salladı yanı sıra bazı meydan okuma ifadeleri yaptı.

Amazon aynı şekilde kişisel gizlilik endişelerini vaktinden önce gidermeye hevesliydi. Astro’nun “kısıtlama dışı” bölgelerle ayarlanabileceğini, böylece kendinden emin alanlara giremeyeceğini ya da “çok acı verici etmeyin” olarak ayarlanabileceğini söyledi. Aynı şekilde kameraları yanı sıra mikrofonları kapatmak için düğmelere yaratıcı. Bunu söyledikten sonra kapatıldıklarında eylem etme yeteneğini kaybediyor.

Çok küçük robotik aynı şekilde kafasından çıkan genişletilebilir bir “periskop” elektronik kamera aracılığıyla donatılmış olarak olay. Amazon, evden çıktıktan bundan sonra bir gazlı ocağın görünür bırakılıp bırakılmadığını dikte etmek için bir durum gösterdi.

Izlemek modunda, Astro genişletilebilir periskop kamerasını kullanır

Ilerleme yanı sıra perakende devi, 999,99 dolarlık robotun yaşlılara ya da ölüm insanlara faydalı olabileceğini öne sürdü.

CCS Insight’ın baş analisti Ben Wood, “Astro, Amazon’un kalın bir hamlesi, bunu söyledikten sonra robotlardaki uzmanlığı yanı sıra tüketicilerin günlük kayıt yaşamlarına ekstra huzur servis arzusu bakış önüne alındığında gerçekçi bir teknik” dedi. Bazı rakiplerin karşı Amazon, “istisnai olarak spekülatif ürünleri pazara sunmaya yanı sıra müşterilerin sadece nasıl cevap vermek verdiğini görmeye gönüllü” diye ekledi. “Bir bilimsel araştırma efsane romanından bir şeye benzeyen ürünler sunmak, Amazon’u tüketicilerin yanı sıra yatırımcıların gözünde dahiyane bir taşıyıcı olarak konumlandırıyor” dedi.

Amazon, robotun kim on yıl sağa tamamen ABD’de sevkiyatının olacağını söyledi. İlk, izole edilip saklanmış çalıştırmadan bundan sonra fiyatının 1.449.99 dolara çıkacağını söyledi.

Ben Wood, “Astro robotunun ABD pazarında kullanıma sunulduğunda dakikalar sağa tükeneceğine inanıyorum” dedi. “Öngörülebilir gelecekte Birleşik Imparatorluk’ta sevkiyatının olmayacağına üzüldüm.”

Astro kim kabinde eşya taşıyabiliyor. Aynı şekilde bardaklık ya da Omron kan akışı basıncı monitörü iyilik aksesuarlar da ekleyebilirsiniz.

Şirketin 2018’den gelen Alexa kontrollü mikrodalga soba, fırın, ocak iyilik Desen dışı pratik düz teknolojileri ürettiği biliniyor. Geçmek yılki etkinlikte Amazon, bir belediye mekân alarm sistemi drone’uyla dikkatleri üzerine çekti. Always Home Cam, olası bir izinsiz kapı aralığı algılarsa bölme bölmesinden başlatılıyor yanı sıra bir video klip akışıyla dikte etmek için evin kabaca uçabiliyor. Bunu söyledikten sonra kim drone ancak piyasaya sürülmedi yanı sıra başarıyla geçti on yıl ekstra ayrıntı yayınlanmadı. Alternatif olarak salı günü Amazon, eski benimseyenler için drone’u izole edilip saklanmış bir stil satın biriktirmek için takdir listesini açtığını söyledi. Bunu söyledikten sonra genel olarak kullanılabilirlik için arka plan vermedi.

Always Home Cam, uçuşta değilken kamerasını kapatır

Etkinlikte tanıtılan çeşitli diğer araçlar ile çevrili, zemine ya da önündeki masaya etkileşimli bir “dokunmatik göster” yansıtma yeteneğine yaratıcı bir görüntülü arayan cihazı olan Amazon Glow da vardı. Buradaki kavram, video klip görüşmesi boyunca 19 inçlik yansıtılan “ekranda” lig oynayabilecekleri ya da çekme yapabilecekleri için yüksek video klip görüşmeleri boyunca çocukların ilgisini aklını çelmek. Çeşitli diğer taraftaki akrabalar da bir ek uygulaması ile projeksiyonla etkileşime girebilmekte.

Bir örnekte Amazon, çocukların Glow’un kamerasını aracılığıyla en sevdikleri oyuncağı “tarayıp” düzeltmek karıştırmak için bir yapboz haline getirebileceğini söyledi.

Amazon Glows, sevdiklerinize görüntülü görüşmeleri boyunca oynamak için etkileşimli bir “dokunmatik göster” oluşturur

Duyurulan çeşitli diğer son zamanlarda ürünler ile çevrili şunlar merkez aldı:

  • Disney karakterlerinin seslerini endişe verici Disney temalı Alexa versiyonu, kader on yıl piyasaya sürülecek
  • Halo View adlı son zamanlarda bir modelle Amazon Halo düzenlemek bandında haberler
  • dâhili wifi dağıtıcılı son zamanlarda bir Ring pratik alarmı sürüm
  • uzaktan kumanda bir operatörün eylem algılamayla tetiklenen kameraları dikte etmesine için mümkün kılmak veren ücretli bir “dijital gözetim görevlisi” Ring aboneliği

Verimlilik aynı anda Amazon’un son derece gecikmeli video klip aktivite New World’ün piyasaya sürülmesiyle özdeş zamana denk geldi. Geçmek on yıl, 3 üncü şahıs nişancı aktivite Crucible’ın uzun profilli başarısızlığından bundan sonra kapsamlı bütçeli bir unvan için an girişimi. Bunu söyledikten sonra Crucible’dan türünün tek örneği olarak New World, Temmuz ayında meydan okuma binlerce oyuncunun ilgisini çeken yaygın bilinen bir beta gözlem boyunca bazı kesinlikle desteklemek bildirimler aldı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Ev Robotu Astro’yu Duyurdu! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply