Amazon Go mağazalarında nakit para kullanılabilecek

Amazon Go mağazalarında nakit para kullanılabilecek

Amazon vasıtasıyla kasiyersiz market olarak karşımıza çıkan Amazon Go mağazaları havale yöntemlerine bir yenisini ekleyecek.


İlginizi çekebilir: Direksiyon boyunca telefon kullananlar resmi olmayan sürücülerden daha ölümcül!


Nakit para aracılığıyla peşini bırakmamak, sürdürmek yapılabilecek!

Amazon aslında perakendeye verimli genişlemeye başladıkça, kasasız alışveriş merkezi modellerini geliştirmeye başladı. Amerika’da tamamlandı 10 mağazaya ulaşan Amazon, kim mağazalarla hep birlikte kullanıcılarına hızlı Satın alma imkanı sunuyor.

Amazon Go

Özellikle Amazon kullanıcılarının kullanabildiği mağazalara girdiğiniz dönem zirve kısımdaki video kamera ve ayrıca sensörler vasıtasıyla uyumlu ediliyorsunuz. Eline aldığınız veya sepetinize attığınız ürünler kim sensörler vasıtasıyla belirlenerek cep telefonu uygulamada öyle gibi görünmek. Mağazadan analiz yaptığınız andan gelen aldığınız ürünlerin ücretleri kayıtlı kredi notu kartınızdan tahsil ediliyor. Be moda kasiyersiz mağazayı kullanmış oluyorsunuz.

Geçtiğimiz dönemlerde gerçekten fazla kullanılmış kim fikir, bazı vatandaşlardan vasıtasıyla cevap vermek toplamaya başladı. Amazon kullanıcısı olmayan, ihtiyatlı telefon kullanmayan ve ayrıca aşağı medeniyet için özel bir havale yönteminin sisteme eklenmesi gerektiği söylenirken, Amazon’un buna kayıtsız kalmayacağı biliniyor.

Amazon Go

Bir süpervizör vasıtasıyla yapılan açıklamada, {artık} kim mağazalarda nakit para kullanabileceğiniz ve ayrıca para üstünüzü alabileceğiniz söylendi. Ancak etkili bir şekilde doğrulanamayan bilgilere bağlı olarak {artık} Amazon Go mağazalarında nakip para hakiki kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Go mağazalarında nakit para kullanılabilecek

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply