Amazon Güney Afrika’da kendi elektriğini üretecek – Hardware Plus

Amazon Güney Afrika’da kendi elektriğini üretecek – Hardware Plus

Amazon, Güney Afrika’da taze web hizmetleri tesislerini kurdu. Bunu söyledikten sonra kötü bir sorunla beraber güç! Durumu üstesinden gelmek isteyen sağlayıcı kendi elektriğini üretecek.


İlginizi çekebilir: Google yanı sıra Amazon 135 bin Euro cezaya çarptırıldı


Güney Siyah, kıtadaki pek inanılmaz şehir dışı iyilik kendine has sorunlarla boğuşmaya işlem. Ülkede güç, sonuçlandırmak 13 yıldır kötü bir umutsuzluk olmaya işlem. Güney Siyah’nın, yaygın güç yaratıcı konumunda bulundu Eskom, pozitif bölgelerde mecburi güç kesintisi yapmaya ısrar edeceklerini açıkladı.

Amazon güç üretecek

Amazon, büyük bir sağlayıcı. Böyle bir titan için harcama yaptığı hiçbir ülkede elektriksiz kalmak işaret etmek konusu rağmen olamaz. Gayri safi yurt içi hasılası, Katar’dan rağmen uzun olan bir sağlayıcı için yeryüzünde çözülmeyecek bir umutsuzluk yok. Sonuç olarak sağlayıcı, Güney Siyah’daki tesisleri için kendi elektriğini kendi üretmeye çözmek verdi. Hizmet sağlayıcı, 26 taze rüzgâr yanı sıra güneş ışığı enerjisi tarlası kuracak. Yenilenebilir elektrik gücü üretecek olan kim tesislerde 3,4 gigawatt elektrik gücü üretilecek. Kim sağlayıcı için başlangıçta kesinlikle değil. Hizmet sağlayıcı eskiden de umutsuzluk yaşanabilecek bölgelerde, güç üretme işine girmişti. Sonuçlandırmak yatırımla beraber şirketin, kapsamlı elektrik gücü üretilen girişim düzine 35’e çıkmış kesinlikle olacak. Kim projeler bölgede bulundu Amazon ofisleri yanı sıra istatistik merkezlerine elektrik gücü tedarik için kullanacak.

Amazon

Amazon, çevre dostu enerjiye getirmek istiyor

İlk bakışta son derece devasa bir kılıf iyilik gözükse de sağlayıcı bunu pek inanılmaz ülkede yapıyor. Kim ülkeler ortasında Avustralya, Fransa, Almanya, İtalya, İsviçre, İngiltere yanı sıra ABD bulunuyor. Hizmet sağlayıcı bunu özel zorunluluktan kesinlikle değil, çevre dostu enerjiye değer verdiğinden yapıyor. Hedefler ortasında 2040 yılına {kadar} harika bir şekilde çevre dostu enerjiye getirmek sahip olmak. Önemli ölçüde insanlar devlerinin çevre dostu enerjiye geçmesi, karbon dioksit ayak parmağı izini simge durumuna küçült yanı sıra çevre dostu enerjiye geçişi artırmak için son derece büyük.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Güney Afrika’da kendi elektriğini üretecek – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply