Amazon Kablosuz Teknoloji Testleri için İzin Başvurusunda Bulundu

Amazon Kablosuz Teknoloji Testleri için İzin Başvurusunda Bulundu

Geçtiğimiz tam hafta Amazon şirketin drone aracılığıyla ulaştırma projesi kapsamında bazı kablosuz testlerinin yapılmasına yönelik izin ver için başvurdu.

Amazon taze ile iletişime geçin teknolojilerini değerlendirme etmeye yönelik yazılım uygulaması için 5 ay sürecek olan bir değerlendirme dönemi için Federal hükümet dokunma Dairesi’ne istekte mevcut. Perakende devi testlerini Washington eyaletinde olanaklar banliyö bölgesi Seattle yanı sıra Kennewick şehirlerinde gerçekleştirecek.

Hizmet sağlayıcı belirlediği başına bir lokasyona fakir elektrik enerjisi tüketimine kurucu 3 adet verici yanı sıra kablosuz cihaz yerleştirecek. Başvuruda şirketin gereklilik halinde yayın yapmak anteni de kurabileceği olanaklar alıyor. Şirketin Kennewick’te bir Satın alma mağazası olanaklar alıyor. Seattle’da ise her şey hesaba katılırsa ana kolay erişilebilir.

Başvuruya bağlı olarak testler başlangıçta başta şirketin her şey hesaba katılırsa merkezinde başlayacak yanı sıra görünür banliyö bölgesi testleri için Kennewick kullanılacak. Kennewick’te olanaklar alacak olan alanda 120 kilometrelik çapa kurucu olan bölgede birkaç değerlendirme ekipmanları olanaklar alacak. Başvuruda ise son derece uyarıcı bir etiket olanaklar alıyor. Modası geçmiş NASA astronotu Neil Woodward şimdilik Prime Air servisinde baş yöneticilerden bir tanesi.Kim izin ver başvurusu başlangıçta kesinlikle değil. Microsoft, Google yanı sıra Facebook’da bemzer testler gerçekleştiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Kablosuz Teknoloji Testleri için İzin Başvurusunda Bulundu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply